Гурткова робота, Змагання, Новини, Туристсько-спортивна робота

Гірські перешкоди гуртківців ОЦТКУМ на гірському Чемпіонаті.

На початку травня біля с. Дениші у Житомирській області проводився Чемпіонат України зі спортивного туризму (гірського), організацію якого здійснили Міністерство молоді та спорту та Федерація спортивного туризму України. У змаганнях взяли участь 10 команд із 8 областей України. Команди виборювали першість на двох дистанціях V класу з видів програм: «Гірські
перешкоди» – змагання зв’язок та «Рятувальні технічні прийоми» – командні
змагання.
Хмельницька область була представлена командою гуртківців Хмельницького обласного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді (тренер, керівник гуртків Загоруйко Ю.М.). Найкращий результат серед наших туристів-спортсменів показав чоловічий тандем Кушнір Сергій та Воронін Денис, які посіли 2-ге місце на дистанції «Гірські перешкоди».Відставання від лідерів – зв’язки з Дніпропетровська – склало всього 0,4 бали. В цілому на цій дистанції наша команда посіла 4-те місце, а в загальному заліку – хмельничани були шостими.