Новини

18.04.17Новини

Команда ХОЦТКУМ-1 знову стала чемпіоном області зі спортивного орієнтування!

8, 9 квітня 2017 року Хмельницьким осередком Федерації спортивного орієнтування України проводився Чемпіонат Хмельницької області зі спортивного орієнтування «Кубок Поділля». Змагання проходили на двох дистанціях: 08.04. на Подовженій дистанції (поблизу с. Олешин) та 09.04. на Середній дистанції (поблизу лісового масиву в мікрорайоні  Лезневе ). Участь в змаганнях з орієнтування взяло 9 команд. Склад команди – 12 спортсменів будь – якого віку та статі, 1 представник та 1 тренер.

Параметри дистанцій:

Подовжена:  дорослі :3,8км, 14 КП; юніори -  2,8 км, 12 КП; юнаки — 2,1км, 10 КП.

Середня:  дорослі — 2,5 км, 12 КП, юніори — 1,9 км, 10 КП; юнаки — 1,2 км, 8 КП.

Від Хмельницького обласного центру туризму і краєзнавства участь взяло 4 команди — ХОЦТКУМ-1, ХОЦТКУМ-2, ХОЦТКУМ-3, ХОЦТКУМ – »Компас». Особливими результатами стало виконання високих розрядів у спортсменів:

- Вармінський Богдан переміг у групі Ч-18 на середній дистанції та виконав виконав І спортивний розряд;

- Возний Вадим зайняв друге місце в групі Ч-21 на середній дистанціі  і виконав І спортивний розряд;

- Євтодій  Максим  переміг  на подовженій дистанції та виконав КМСУ.

Також Рудчук Вікторія перемогла в групі Ж-18 на обох дистанціях, Анцут Анна зайняла перше місце — в групі Ж-21, Сіненко Володимир став абсолютним чемпіоном  змагань. Ратушняк Анжеліка, Виноградова Оксана, Безкидевич Вероніка та Михайловська Світлана — учасники команди ХОЦТКУМ «Компас» перемогли в групі Ж-12, не залишивши шансів суперникам.

Також цікавим був дебют на змаганнях Олеськова Данила (учасника команди ХОЦТКУМ-3), який сам по сумі очок обійшов  4-х учасників попередньої команди.