Наш колектив

Колесник
Наталія Вячеславівна – тимчасово виконує обов’язки директора
Нагороджена Почесною Грамотою Міністерства освіти і науки України (2008р.), Грамотою Українського державного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді (2014р.), Грамотами управління освіти і науки Хмельницької облдержадміністрації (2007, 2008, 2009, 2012, 2014 рр.),
«Спортивний суддя ІІ категорії» зі спортивного туризму (2011р.)

Шкварелюк
Микола Станіславович – заступник директора з навчально-методичної роботи.
Нагороджений Почесною Грамотою Міністерства освіти і науки України (2006р.), Почесною Грамотою Хмельницької обласної державної адміністрації (2007р.), Грамотою Хмельницької обласної організації профспілки працівників освіти і науки України (2007р.), знаком «Відмінник освіти України» (1998р.)

 

Безпалько
Василь Михайлович – заступник директора з адміністративно-господарської роботи

  Інформаційно-методичний відділ:

Кіретова
Інна Олексіївна – завідувач інформаційно-методичним відділом.
Нагороджена Почесними Грамотами Міністерства освіти і науки України (2007р.), Грамотою Хмельницької обласної ради (2007р.), Грамотами Українського державного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді (2010р.), Грамотами управління освіти і науки Хмельницької облдержадміністрації (2007, 2010, 2012рр.),
знаком «Відмінник освіти України» (1996р.)
«Спортивний суддя націонадьної категорії» зі спортивного туризму (2013р.)

Колесник
Наталія Вячеславівна – методист інформаційно-методичного відділу, відповідає за військово-патріотичне виховання.
Нагороджена Почесною Грамотою Міністерства освіти і науки України (2008р.), Грамотами управління освіти і науки Хмельницької облдержадміністрації (2007, 2008, 2009, 2012рр.),
«Спортивний суддя ІІ категорії» зі спортивного туризму (2011р.)

    Організаційно-масовий відділ:

Кукуруза
Ігор Феліксович – завідувач відділом.
Нагороджений Подякою та Грамотами Міністерства освіти і науки України (2007, 2009р.), Почесною Грамотою Хмельницької обласної державної адміністрації (2007р.), Грамотами Українського державного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді (2012, 2013рр.) Грамотами управління освіти і науки Хмельницької облдержадміністрації (2007, 2009, 2010, 2011, 2012рр.),
знаком «Відмінник освіти України» (2007р.),
Кандидат в майстри спорту зі спортивного туризму
«Спортивний суддя національної категорії» зі спортивного туризму (2007р.)

Козік
Вадим Олександрович – методист відділу.
Нагороджений Почесною Грамотою Міністерства освіти і науки України (2003р.) та Подяками Міністерства освіти і науки України (2007, 2010, 2011, 2012 р.р.), Подякою Хмельницької обласної ради (2007р.), Подякою Українського державного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді (2011р.) Грамотою управління освіти і науки Хмельницької облдержадміністрації (2009р.),
знаком «Відмінник освіти України» (2007р.)
І розряд зі спортивного туризму (2004р.),
«Спортивний суддя національної категорії» зі спортивного туризму (2007р.)

    Відділ краєзнавчої, гурткової та екскурсійної роботи:

Кондратенко
Оксана Віталіївна – завідувач відділом.

Мозолюк
Микола Іванович – методист відділу.
Нагороджений знаком «Відмінник освіти України» (2002р.)

   Керівники гуртків:

Загоруйко
Юрій Михайлович – керівник гуртків
Нагороджений Дипломами та Грамотою Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України (2009, 2010, 2011рр.), Дипломом та подякою Міжнародного центру розвитку громадського суспільства «Ініціативи нації» (2010р.), Дипломом і Грамотою Українського державного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді (2009, 2012рр.) Грамотою управління освіти і науки Хмельницької облдержадміністрації (2011р.),
знаком «Відмінник освіти України» (1994р.)
Кандидат в майстри спорту зі спортивного туризму (2003р.)
«Спортивний суддя національної категорії» зі спортивного туризму (2006р.)
Інструктор-тренер зі спортивного (пішохідного) туризму (2010р.)

Малиновська
Надія Володимирівна – керівник гуртків

Левков
Сергій Анатолійович – керівник гуртків
«Спортивний суддя ІІ категорії» зі спортивного туризму (2012р.)

Левчик
Сергій Микитович – керівник гуртків.
Кандидат в майстри спорту зі спортивного орієнтування (1978р.),
«Суддя національної категорії» зі спортивного орієнтування (2007р.)

Пукас
Олександра Юріївна– керівник гуртків.
Нагороджена Подяками управління освіти і науки Хмельницької облдержадміністрації (2012рр.)
Кандидат в майстри спорту зі спортивного туризму (1999р.)
«Спортивний суддя ІІ категорії» зі спортивного туризму (2012р.)

      Адміністративно-господарський відділ та бухгалтерія:

Безпалько
Василь Михайлович -  завідувач відділом.

Боднарчук
Лариса Миколаївна — головний бухгалтер.    

Маршал
Валентина Василівна — провідний бухгалтер.

Черняєва
Валентина Олександрівна — секретар — діловод.

Лазарчук
Іван Васильович — завідувач складом.

Романюк
Василь Михайлович — водій.

Поворознік
Василь Дмитрович — водій.                -    

Бернат
Надія Яківна — сторож.

Струсевич
Галина Миколаївна — сторож.

Мельничук
Валентина Олександрівна — прибиральниця.