Новини, Туристсько-спортивна робота

Проведено Чемпіонат Хмельницької області зі спортивних туристських походів серед учнівської та студентської молоді

На виконання наказу директора Департаменту освіти і науки Хмельницької облдержадміністрації від 17.11.2014 №439-но з 11 по 13 грудня 2014 року Хмельницьким обласним центром туризму і краєзнавства учнівської молоді проведено Чемпіонат Хмельницької області зі спортивних туристських походів серед учнівської та студентської молоді 2013-2014 навчального року (далі – Чемпіонат).
На участь у Чемпіонаті надійшло 9 звітів про походи: 8 з пішохідного та 1 з водного видів туризму. Всі вони відповідали Умовам Чемпіонату та були прийняті до участі у ньому.
Участь у Чемпіонаті прийняли команди з Дунаєвецького (1 звіт), Хмельницького (1), Шепетівського (1) районів, м. Кам’янця-Подільського (4), м. Хмельницького (1), м. Шепетівки (1). Всього в Чемпіонаті взяли участь 109 учасників
Згідно протоколів суддівської колегії переможці і призери визначились наступним чином:
Серед походів з пішохідного виду туризму:
I місце зайняла туристська група Хмельницького міського центру туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді, що здійснила пішохідний похід ІІ категорії складності у районі Карпат (кер. Храпач А.В.)
II місце зайняла туристська група Центру дитячої та юнацької творчості Хмельницького району, що здійснила пішохідний похід І категорії складності у районі Карпат (кер. Мельник І.В.)
III місце зайняла туристська група позашкільного навчального закладу – Грицівська школа сприяння здоров’ю, що здійснила пішохідний похід І категорії складності у районі Карпат (кер. Вознюк О.М.)
Серед походів з водного виду туризму I місце зайняла туристська група Кам’янець-Подільського міського осередку федерації спортивного туризму України, що здійснила водний похід на катамаранах I категорії складності по рр. Серет та Дністер (кер. Федчук Р.І.)
 Бажаємо керівникам і учасникам Чемпіонату нових цікавих подорожей, легких рюкзаків, хорошої погоди і попутного вітру.