Гурткова робота, Новини

05-11 червня на Хмельниччині відбувся ІІ (обласний) етап дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»)

   Урочистою ходою від Вірменської площі Замковою вулицею до Старої Фортеці м. Кам`янця-Подільського 05 червня 2023 року розпочався ІІ обласний фестивально-вишкільний етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»).

 

       Протягом  семи днів на території  Голосківського ліцею Гуменецької територіальної громади, що на Кам’янеччині, учасники Гри взяли участь у вишколах з тактичної підготовки «Дії підрозділу в бою», з тактичної медицини, стрільби з пневматичної гвинтівки, саперної підготовки, смуги перешкод за козацькою легендою,  здійснили рейд-похід з орієнтування територією Зіньковецького лісового масиву, змагалися зі стройової підготовки «Впоряд». Кожного вечора збиралося Козацьке коло, де учасники представляли свої рої у мистецькому конкурсі «Ватра», а ще продемонстрували свої знання з історії козацтва в інтелектуальній вікторині «Відун».

                  

                          

                      

      У ІІ етапі взяли участь 20 роїв з 15 територіальних громад Хмельниччини (понад 200 учасників), з них 7 роїв середньої та 13 роїв старшої вікових груп.
      У підсумку 12 роїв нагороджені грамотами Департаменту освіти та науки Хмельницької ОДА, всі учасники та їх виховники – пам’ятними значками «Джура-2023» від Хмельницького обласного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді. 
      Переможці та призери Гри у своїх вікових групах нагороджені цінними подарунками від громадської організації «Кам’янець-Подільський-Ратуша».                          

                      

     Право представляти Хмельниччину на ІІІ Всеукраїнському етапі  Всеукраїнської військово-патріотичної дитячо-юнацької гри «Сокіл» («Джура») будуть представляти переможці ІІ етапу: у середній віковій групі – рій «Вовки» (Летичівська ТГ), у старшій віковій групі – рій «Нащадки козацької слави» (Городоцька ТГ).

                                                                       

      Дякуємо всім, хто долучився до проведення ІІ обласного фестивально-вишкільного  етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово- патріотичної гри «Сокіл» («Джура») зичимо здоров’я , наснаги, переможного миру, нових задумів і здобутків!
     Особлива подяка  воїнам Збройних Сил України  за можливість організовувати та проводити  заходи у складних умовах війни!