Гурткова робота, Змагання, Новини, Туристсько-спортивна робота

Вітаємо чемпіонів та призерів України зі спортивного водного туризму!

З 2 по 6 жовтня 2024 р. у с. Сокілець Вінницької обл. на річці Південний Буг проходив чемпіонат України зі спортивного туризму – водний туризм (старші юнаки, молодші юнаки), IV ранг. Особисті змагання відбувалися у класах суден С-2 (катамаран двійка) – 11 екіпажів із 7 регіонів України та С-4 (катамаран четвірка) – 13 екіпажів із 7 регіонів України. Збірну Хмельницької області представляли вихованці Хмельницького обласного центру краєзнавства, туризму та екологічного виховання учнівської молоді та Хмельницької обласної федерації спортивного туризму.

Спортсмени екіпажу С2 – Руслан МУРАТОВ та Давида ПОПОВ (тренер та керівник гуртків – ВАЩУК Дмитро) здобули перемогу на дистанціях «Слалом», «Ралі», «Спринт» та стали абсолютними чемпіонами України другий рік поспіль. Срібло здобули спортсмени Житомирської області, а бронзу – Чернівецької.

Екіпаж катамарану С4 – Валерія ПРУС, Наталія ШИМАНСЬКА, Олександр МЕНЗИЛО та Андрій ШВЕЦЬ (тренер та керівник гуртків – ВАЩУК Дмитро) у віковій категорії «старші юнаки» здобули срібло на дистанції «Ралі», бронзу на дистанції «Слалом», стали четвертими на дистанції «Спринт», а у загальному заліку чемпіонату України отримали бронзові медалі.

Дякуємо усім нашим захисникам та захисницям за можливість змагатись!