Водний туризм

Звіт про водний туристичний спортивний похiд I категорії складностi на катамаранах по р. Дністер територiєю Івано-Франківської та Тернопільської областей. Керівник — Полева Н.І.

Звіт про водний туристський спортивний похід ІІІ категорії складності по річці Південний Буг в межах Кіровоградської, Одеської та Миколаївської областей. Керівник — Кукурудза І.Ф.

Звіт про водний туристський спортивний похід ІІ категорії складності по території Подільської височини в межах Вінницької області по річці Південний Буг. Керівник — Ващук Д.П.

Звіт про про водну туристсько-краєзнавчу похід І категорії складності по р. Серет та р. Дністер. Керівник — Федчук Р.І.

Звіт про водний туристський спортивний похід по території Подільского краю в межах Хмельницької та Чернівецької областей по р. Дністер на катамаранах ІІІ ступеня складності. Керівник — Ващук Д.П.

Звіт про водний туристський похід третьої (ускладненої) категорії складності по річках Чорний Черемош, Бистрець (першопроходження на катамаранах), Білий Черемош, Черемош та Прут в межах Івано-Франківської та Чернівецької областей на 2-х катамаранах «четвірках». Керівник — Ващук Д.П.