Новини

Чемпіонат області з пішохідного туризму

В рамках підготовки до Чемпіонату України з пішохідного туризму в улюбленому місці туристів Хмельниччини, що на Чемеровеччині (біля села Черче) відбувся відкритий Чемпіонат Хмельницької області з пішохідного туризму, який проводився за сприяння управління молоді та спорту Хмельницької облдержадміністрації. Організацію і проведення змагань забезпечили Хмельницька обласна федерація спортивного туризму та Хмельницький обласний центр туризму і краєзнавства учнівської молоді.
У Чемпіонаті взяли участь 8 команд з міст Хмельницького, Кам’янця-Подільського та з Деражнянського, Віньковецького, Чемеровецького, Хмельницького районів.
Дві дистанції 4 класу – «Командна смуга перешкод з елементами рятувальних робіт» та «Крос-похід» були поставлені з урахуванням умов та вимог Чемпіонату України.
Однаково стабільно виступили три команди – команда Хмельницької обласної федерація спортивного туризму (тренер Мулько М.В.), в склад якої увійшли 5 майстрів спорту зі спортивного туризму та 3 кандидати в майстри спорту. Вони і були першими на двох дистанціях. Друге і третє місця також на двох дистанціях – у команд від Хмельницького обласного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді «СіріуС» (тренер Кукуруза І.Ф.) та «Сонечко» (тренер Загоруйко Ю.М.) відповідно.
На дистанції «Крос-похід» 18 спортсменів виконали нормативи на звання «Кандидат в майстри спорту зі спортивного туризму», шестеро – нормативи І спортивного розряду.
На початку липня команди ХОФСТ та «СіріуС» захищатимуть честь області на Чемпіонаті України, що проходитиме на Вінниччині.

І.Кіретова,  головний секретар Чемпіонату