Новини, Туристсько-спортивна робота

Чемпіонат України зі спортивних туристських походів учнівської та студентської молоді за 2011-2012 навчальний рік

11-16 березня 2013 року у місті Києві відбувся ІІ етап Чемпіонату України зі спортивних туристських походів учнівської та студентської молоді за 2011-2012 навчальний рік. До участі в Чемпіонаті подаються звіти про походи, здійснені групами школярів та групами студентів, з різних видів туризму – пішохідного, водного, велосипедного, гірського та спелео.
По підсумках ІІ етапу серед походів, здійснених групами студентів, Хмельницька область посіла 2 загальнокомандне місце. Такі залікові бали області принесли звіти про категорійні походи серед груп туристів-студентів.
Серед походів І категорії складності з пішохідного туризму – 2 місце присуджено групі туристів Хмельницького міського центру туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді (керівник гуртків Храпач А.В.),
а з водного туризму серед походів І категорії складності – 1 місце посіла група Кам’янець-Подільського міського осередку федерації спортивного туризму України та Кам’янець-Подільської міської станції юних туристів під керівництвом Федчука Р.І. за похід по річках Серет та Дністер, та серед походів ІІІ категорії складності – 2 місце у групи туристів Хмельницького обласного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді під керівництвом Кукурузи І.Ф., яка здійснила сплав по р. Південний Буг на катамаранах.
Вітаємо переможців та призерів Чемпіонату України з успіхом і бажаємо цікавих та успішних подорожей у цьому навчальному році!