Змагання, Новини

Чемпіонат Хмельницької області зі спортивного орієнтування на середніх та коротких дистанціях

З метою популяризації спортивного орієнтування серед учнівської молоді, виявлення кращих спортсменів та організації змістовного дозвілля, 06-07 квітня 2013 року у місті Хмельницькому відбувся Чемпіонат Хмельницької області зі спортивного орієнтування на середніх та коротких дистанціях. У Чемпіонаті взяли участь команди гуртківців від Хмельницького обласного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді (ОЦТКУМ), Хмельницького міського центру туризму, краєзнавства і екскурсій учнівської молоді (МЦТКЕУМ) та Кам’янець-Подільської міської станції юних туристів (МСЮТур).
6 квітня учасники орієнтувались у мікрорайоні міста Хмельницького – «Виставка», стартувавши від НВК№4, а 7 квітня – у міському парку імені К.М. Чекмана.
Досить успішним був виступ наших гуртківців. Першого дня у віковій групі Ч-12 серед юнаків призерами стали: Комарницький Володимир (Кам.-Подільська СЮТур), Петляк Володимир (ОЦТКУМ) та Дідух Олександр (МЦТКЕУМ), а серед дівчат (Ж-12) – Підлісна Каріна (ОЦТКУМ), Мевшук Наталія та Перунська Ганна з МЦТКЕУМ. На другий день Чемпіонату результати гуртківців нашого центру були такі: серед юнаків групи Ч-12 Верміяк Лукаш показав 3-ій результат, а у групі Ч-14 два перших місця посіли теж наші Януш Ростислав та Нагорняк Андрій.У групі дівчат Ж-12 Підлісна Каріна була третьою.
Головний суддя Чемпіонату, він же керівник гуртків ОЦТКУМ, Левчик Сергій Микитович вважає проведення Чемпіонату досить грунтовним тренуванням перед Кубком області зі спортивного орієнтування серед учнівської молоді, в якому візьмуть участь команди школярів з усіх районів та міст області.
Кубок відбудеться 27-28 квітня у Давидковецькому лісовому масиві Хмельницького району.
Змагання відбулися в умовах максимально наближених до обласних. Було і холодно і жарко. Але тепло і підтримка друзів допомагали переборювати наступи зими.