Новини

ДЕНЬ ТУРИЗМУ-2019

27 вересня щорічно відзначається Всесвітній день туризму. Туризм поєднує в собі раціональне дозвілля, активний відпочинок та можливість здорового способу життя.

З 2012 року Міністерство освіти і науки України, визнаючи туристсько-краєзнавчу роботу одним з найефективніших засобів формування здорового способу життя, та виховання моральних якостей молодого покоління, рекомендувало запровадити у закладах освіти проведення Дня туризму.

   

До відзначення Дня туризму активно долучився і Хмельницький обласний центр туризму і краєзнавства учнівської молоді.

З 19 по 22 вересня було проведено Чемпіонат області серед працівників закладів освіти з пішохідного туризму «Листопад-2019″, присвячений Всесвітньому дню туризму.

26 вересня педагогічні працівники закладу взяли участь у засіданні круглого столу «Активний туризм в рекреаційній діяльності людини», організованого Хмельницьким інститутом МАУП. Із сучасним станом спортивно-оздоровчого туризму в Україні ознайомив учасників круглого столу заступник директора ХОЦТКУМ Ігор Кукуруза.

   

Ружичанському НВК була надана методична та практична допомога в організації шкільних заходів до Дня туризму завідуючим організаційно-масового відділом Дмитром Федчишеним.

   

Педагогічні працівники нашого центру підготовили проведення «Дня туризму» для загальноосвітньої школи №1 міста Хмельницького на прохання її адміністрації. «День туризму» проводився у вигляді змагань між трьома 6-ми класами у парку імені М. Чекмана. Класи були поділені на команди, які стартували на невеликій смузі перешкод, орієнтувалися за картою та вирішували різноманітні завдання на етапі «Краєзнавство». На смузі перешкод учасники спробували свої сили у подоланні етапів: «павутинка», «паралельні мотузки», «метелик» та «маятник». На етапі «Краєзнавство» було запропоновано: тестова краєзнавча вікторина, фотовікторини «Пам’ятки Хмельниччини», «Птахи», «Туристське спорядження», ребус «Річки України» тощо. За активну участь учасники були відзначені грамотами.

   

Не може не радувати, що кількість закладів, які застосовують туристсько-краєзнавчу роботу як один з найефективніших засобів навчання та виховання, зростає.