Гурткова робота, Новини

День туризму в школі

Всесвітній день туризму  — свято, що відзначається щорічно 27 вересня з метою пропаганди туризму, висвітлення його внеску в економіку світової спільноти, розвитку зв’язків між народами різних країн. У 2012 році Міністерство освіти і науки України, визнаючи туристсько-краєзнавчу роботу однією з найефективніших засобів формування здорового способу життя, розширення кругозору дітей та юнацтва та виховання моральних якостей молодого покоління, з метою активізації цієї роботи рекомендувало запровадити у закладах освіти проведення Дня туризму.

З огляду на це, 19 вересня 2016 року в Копистинському НВК був проведений «День туризму», організований працівниками Хмельницького обласного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді – керівником гуртків Пукас О.Ю. та методистом організаційно-масового відділу Федчишеним Д.В. У проведенні заходу допомагали вчителі школи.

   

«День туризму» проводився у вигляді змагань між 5-8 класами на невеликій смузі перешкод. До початку старту на смузі, учасники спробували свої сили у подоланні всіх перешкод, після чого команди змогли показати свої вміння та навички на етапах: «в’язання вузлів», «купини», «паралельні мотузки», «метелик» та «маятник». Кожен клас серед своїх однокласників обирав команду у складі 4-х чоловік. Команди почергово долали дистанцію на швидкість. Найшвидшими виявилися учні 8 класу, які були нагородженні грамотою Хмельницького ОЦТКУМ.

Дітям захід дуже сподобався і вони ще довго не хотіли розходитись по домівках.

 

О.Пукас,

керівник гуртка ХОЦТКУМ