Гурткова робота, Новини

Добро повертається сторицею

18 грудня 2016 року свято завітало до дітей Ямпільської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату.

                                     

Організаторами акції до Дня святого Миколая стали волонтери БФ «Центр Добриня» та ВО «Твори Добро». Не залишились байдужими та взяли активну участь у добрій та благородній справі вихованці гуртка козацько-лицарського виховання «Джура» Хмельницького обласного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді (кер. Колесник Н.), учні 5(9)-Б класу Хмельницької гімназії №1 імені Володимира Красицького (кл. кер. Блінова О.).
Долучитися до справи, а також подарувати свято дітям-сиротам, гімназисти вирішили під час зустрічі з громадським активістом, волонтером, головою ВО «Твори Добро» Максимом Мужичуком, який був запрошений у гімназію на патріотичний урок до Дня Гідності та Свободи 21 листопада 2016 року.
   

У процесі підготовки свята для малечі, в гімназії було організовано благодійний ярмарок на якому діти продавали власноруч виготовлені солодощі та обереги. Оскільки ярмарок проходив переддень свята Миколая, який є покровителем та охоронцем всіх дітей, виручені кошти з продажу виробів були направлені саме на допомогу діткам.

     

110 дітей віком від 4 до 16 років зі школи-інтернату написали листи до Миколая зі своїми бажаннями. Певну кількість листів волонтери передали учням гімназії. Гімназисти, як справжні Миколайчики, виконали всі дитячі мрії та бажання: придбали mp3 плеєр, машину на дистанційному керуванні, бутси з футбольним м’ячем, ляльку, дитячі книжечки та ще безліч подарунків та сувенірів.

   
 І ось, настав день, коли благодійники приїхали у Ямпільську школу-інтернат. Спочатку — насторожені погляди зустрічаючих. З часом — радість та щирі дитячі посмішки. Майстерність волонтерів, які за допомогою аквагриму прикрасили усміхнені обличчя вихованців інтернату, створили дружню атмосферу. Подих святкового настрою в очікуванні дива охопив усіх присутніх, а особливо, наймолодших учасників казкового дійства. Фантастичні дракони, бетмени, принцеси, леви та кошенята затамували подих в очікуванні омріяних подарунків.

     
І ось, на сцені з’являється святий Миколай та добрий Янгол. Яскраві враження залишились у глядачів від рухливих ігор з Миколаєм, пісень під гітару з казковими героями, солодкого столу та майстер-класів, що провели гімназисти. Усі вихованці Ямпільської школи-інтернат повертались до своїх корпусів, сповнені новими враженнями та вірою в чудо, яке творить святий Миколай.

 
Також організатори благодійної акції придбали сухий басейн для реабілітації дітей з особливими потребами, що навчаються у школі-інтернаті. Презентували басейн під час дійства. Для потреб закладу волонтерами було передано велику кількість іграшок, книг, одягу, канцтоварів, фруктів та солодощів.
Це свято стало святом Милосердя, Доброти і Любові до ближніх! Усі повернулись додому пізно, втомлені, але щасливі від того, що зробили добру та корисну справу.                                                                                       Н.Колесник, т.в.о. директора ХОЦТКУМ