Новини

26.06.16Новини

Долучились до проведення фестивалю «Green Fest»

Четвертий рік поспіль у місті Хмельницькому проходив масштабний фестиваль творчості та пропаганди здорового способу життя «Green Fest».

 

Головна його мета – зробити рідне місто екологічно зеленим та чистим як діями, так і мисленням. Креативна молодь Хмельниччини організовує дійство європейського рівня, націлене на всебічний розвиток гостей фестивалю. Цьогорічний формат «Green Fest» — 24 години безупинно-різноманітних подій, які стартували 25 червня о 6:00 заняттям з йоги та медитації і закінчились переглядом фільмів о 6.00 наступного ранку!

 

В програмі заходу на відвідувачів чекала безліч розваг та багато гарної музики… Концерти, танці, лекції, лицарські реконструкції, кіноперегляди, спортивні змагання, майстер-класи… Протягом фесту було проведено понад 100 заходів. Кожен міг знайти заняття до душі.

      

З метою пропаганди здорового способу життя та популяризації занять спортивним туризмом долучився до проведення фестивалю «Green Fest» і Хмельницький обласний центр туризму і краєзнавства учнівської молоді. Більш ніж 60 чоловік подолали туристську екстремальну смугу перешкод, організовану зусиллями ОЦТКУМ та отримали дозу адреналіну, масу задоволення та драйву.                                                                        

   Н.Колесник, т.в.о. директора ОЦТКУМ