Національно-патріотичне виховання, Новини

«ДЖУРА-2023: Карпатська_Січ»

«ДЖУРА-2023: Карпатська_Січ»

З 20 по 27 серпня 2023 у сонячному Закарпатті в с. Осій відбувся ІІІ (Всеукраїнський) етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») – «Джура-2023: Карпатська Січ» для роїв середньої вікової групи. Хмельниччину представляв рій «Вовки» Летичівського ліцею № 2 Летичівської селищної ради (виховники Юлія Блажко і Віктор Олійник).

Протягом 7 днів таборування учасники показали свої вміння, навчились новому, набули досвіду та знайшли друзів.

Програма «Джура-2023: Карпатська Січ» була насиченою конкурсами і видами змагань – «Таборування», «Туристсько-спортивна смуга перешкод», «Стрільба з пневматичної зброї», гра-вікторина «Відун», показові виступи зі стройової підготовки «Впоряд», конкурс «Рятівник» (домедична допомога). А ще – гутірки, представлення роїв/чот, історія сучасної війни від Українського інституту національної пам’яті, зустрічі з Героєм України Володимиром Жемчугом, з підрозділом ДСНС, флешмоби до Дня Незалежності України, відзначення Дня Державного прапора України.

Із задоволенням брали участь у майстер-класах зі спортивних ігор, ходили у похід, де їли козацький куліш!

Дякуємо усім організаторам, які долучилися до проведення заходу, особлива подяка нашим воїнам ЗСУ, що ми мали можливість бути у безпеці під час Гри.