Новини

Форум «Ми – Українці»

1-2 грудня 2017 року в Національному еколого-натуралістичному  центрі учнівської молоді Міністерства освіти і науки України відбувся Третій Форум українських патріотичних справ «Ми – Українці!».

У Форумі взяли участь понад 200 освітян з усіх регіонів України: представники вищих, загальноосвітніх, дошкільних і позашкільних навчальних закладів і громадських організацій, обласних центрів туризму і краєзнавства, методисти і тренери з національно-патріотичного виховання, фахівці координаційних рад при обласних державних адміністраціях.

В рамках форуму проведено семінар-нараду на тему: «Гра «Джура» як системна форма комплексної роботи з національно-патріотичного виховання учнівської молоді: фізичний та військово-патріотичний аспекти».

Хмельницьку область на форумі представляв заступник голови координаційної ради Хмельницької обладміністрації з питань патріотичного виховання, керівник гуртків Хмельницького ОЦТКУМ та ПНВО м. Кам’янця – Подільського, вчитель захисту Вітчизни Володимир Барановський.

 

 

Володимир Барановський,

Координатор дитячого миротворчого руху

Міжнародної програми «Модель миротворчості ООН» в Україні