Гурткова робота, Новини

І етап Чемпіонату Донецької області зі спортивного орієнтування серед учнівської молоді «DonOrientChamp» (11-14.02.2021)

З 11 по 14 лютого для учнівської молоді у дистанційному режимі проведено І етап Чемпіонату Донецької області зі спортивного орієнтування серед учнівської молоді «DonOrientChamp», організований Донецьким обласним центром туризму та краєзнавства учнівської молоді.

Серед учасників (всього 236) з міст Краматорськ, Покровськ, Бахмут, Добропілля, Дружківка, Білозерське, Торецьк, Костянтинівка, Маріуполь, Слов’янськ, Селидове, Українськ, Покровського, Волноваського районів та Іллінівської ОТГ Донецької області, Одеси, Запоріжжя, Сум були і вихованці гуртка «Спортивне орієнтування» (керівник гуртка Ганна ГОРДЄЄВА) з Хмельницького обласного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді.

Під час першого дня змагань учасникам потрібно було подивитись відео, на якому суддя змагань долає реальну дистанцію на місцевості, та на, заздалегідь підготовленій, карті місцевості відмітити місце знаходження усіх контрольних пунктів. Другого дня учасникам необхідно було визначити, який із запропонованих контрольних пунктів на карті зображений на фото.

Найкращий результат серед наших юних орієнтувальників на дистанції «Особисто-командні змагання з онлайн-орієнтування в заданому напрямку» показав Артем ОЛІЙНИК, який посів ІІ місце з 34 учасників у своїй віковій групі Ч-16. В загальному заліку в нього 7-ий результат.

Серед дівчат у групі Ж-14 Іванна АКІМОВА показала 9 результат серед 37 учасників в особисто-командних змаганнях з трейл-орієнтування і 7 місце – в загальному заліку.

Учасники отримали новий досвід змагань з застосуванням STEM-технологій у дистанційному режимі.

Бажаємо успіхів нашим вихованцям на інших етапах Чемпіонату.

За матеріалами ХОЦТКУМ