Змагання, Новини, Туристсько-спортивна робота

Команда Хмельниччини – срібні призери Чемпіонат України зі спортивного туризму – велосипедний туризм

З 23 по 27 серпня 2017 р. у селі Рудня Красна, що на Рівненщині, відбувся Чемпіонат України зі спортивного туризму – велосипедний туризм, проведений Федерацією спортивного туризму України під керівництвом Міністерства молоді та спорту України. У Чемпіонаті взяли участь команди з Київської, Львівської, Полтавської, Рівненської, Харківської та Хмельницької областей.

Команди змагались на особисто-командній «Комплексній дистанції», яка складалася з велокросу, тріалу і фігурного водіння велосипеду та дистанції «Велоралі» (командні змагання).

Хмельниччину представляла команда від обласної федерації спортивного туризму, у складі якої були гуртківці-випускники Хмельницького обласного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді: Андрєєв Володимир, Горбачук Павло, Гетман Владислав, Герасимчук Євген, Якось Назар. Тренери команди – Василишин Віталій Іванович та Яворський Олег Віталійович, які є керівниками гуртків з велосипедного туризму ХОЦТКУМ. Саме у цьому складі команда успішно виступила у 2015 році на 4-ому Чемпіонаті України серед юніорів з велосипедного туризму, посів 2 місце.

У загальнокомандному заліку, який визначався за сумою місць у двох дистанціях, команда Хмельниччини поступилася тільки команді з Харківської області і стала срібним призером Чемпіонату. На дистанціях наші спортсмени теж були другими.

   

Чемпіонат приніс чималий досвід вчорашнім гуртківцям і тренерам команди – керівникам гуртків нашого закладу.