Змагання, Новини, Туристсько-спортивна робота

Команда з Хмельниччини — Чемпіон України!

З 18 до 23 липня в с. Теремне Острозького району Рівненської області проводився 47-й Чемпіонат України з пішохідного туризму серед юнаків. Закінчились змагання і настала та довгоочікувана мить — мить перемоги. Збірна команда Хмельницької області стала Чемпіоном України з пішохідного туризму серед учнівської молоді.

Остання перемога на всеукраїнських змаганнях у команди Хмельниччини була в далекому 1996 році. Тому радість за сходження команди учнівської молоді області на найвищу сходинку п’єдесталу пошани  України з пішохідного туризму переповнює всіх, хто займається або причетний до цього виду спорту.

   

Кропітка праця передувала цій перемозі… Довгий і тернистий шлях пройшла команда, перш ніж піднятись на переможний олімп. В минулому році основний склад цієї команди виборов шосте місце на такому ж чемпіонаті. Під керівництвом досвідчених тренерів  Габая Юрія та  Яценюка Романа команда готувалась до найважливішого старту протягом року: Різноманітні змагання, навчально-тренувальні збори відшліфовували фізичну, тактичну, психологічну підготовку, техніку виконання  прийомів на різних дистанціях.

   

На цьому Чемпіонаті близько 300 спортсменів з різних куточків України змагались на трьох дистанціях: «Смуга перешкод» (командні змагання),  «Крос-похід» (командні змагання) та «Смуга перешкод» (особисто-командні змагання). Наші вихованці виступали рівно, посіли 2-ге, 2-ге, та 3-тє місця на відповідних дистанціях і за сумою місць в загальному заліку стали переможцями.

Найцікавішою і водночас найскладнішою дистанцією був «Крос-похід», де спортсмени демонстрували свою командну роботу та злагодженість дій, вміння орієнтуватися на місцевості, долати різноманітні природні перешкоди. А ще довелось нести по дистанції до фінішу травмовану учасницю.  На цій дистанції 6 чоловік виконали норматив кандидата у майстри спорту України.

   

Найщиріші вітання членам збірної  Хмельницької області! В історії розвитку дитячо-юнацького спортивного туризму Хмельниччини закарбуються імена чемпіонів та їхніх наставників! З перемогою повернулись додому вихованці Хмельницького міського центру туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді — Бойко Владислава, Ляшкова Вероніка, Рудчук Вікторія, Домбровський Ілля, Мороз Олександр, Захарчук Владислав (керівники гуртків Габай Юрій, Яценюк Роман) та вихованці Хмельницького обласного центру туризму та краєзнавства учнівської молоді — Кучерін Богдан, Стояновський Максим (керівник гуртків Загоруйко Юрій).

Впевнені,успіх команди підніме рівень розвитку спортивного туризму в області, поставить його на вищий щабель. Так тримати!!!

Директор ХОЦТКУМ

Н. Колесник