Національно-патріотичне виховання, Новини

«Козачата» взяли участь у ІІІ етапі Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура)

 

В середині серпня рої молодшої вікової групи таборувалися у гостинному Закарпатті, де відбувся ІІІ (Всеукраїнський) етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура). Представляти Хмельниччину випало за честь Кам’янець-Подільському ліцею № 7 – рою «Козачата» куреня імені Аркадія Чухнова (виховники Олена Тітенок та Ольга Повар).

Програма Гри ІІІ етапу була насиченою – діти проходили різноманітні майстер-класи: «Впоряд», розкладання біваку, стрільба з лука, топографія та орієнтування, долікарська допомога при невідкладних станах, туристська смуга перешкод, представлення рою на «Ватрі», вивчали та співали патріотичні пісні, брали участь у творчих майстернях, різноманітних спортивних іграх, побували на екскурсії до музею м. Іршава. Козачата випробували свої сили у поході до яблуневого саду, який розташований в горах в кратері вулкана. Незабутні враження діти отримали від етнодискотеки та зустрічі з рятувальниками служби «ДСНС».

Маленькі Джури гарно демонстрували свої знання, кмітливість, відвагу, вміння працювати в команді, допомогу один одному, а ще навчалися в інших Джур та з великим завзяттям здобували нові знання і незабутні враження!!!

«Козачата» стали гідними представниками Хмельниччини у молодшій віковій категорії. Разом ми впевнено наближаємо Перемогу!!!