Новини

31.03.17Новини

Край, в якому я живу!

Чи знаєте ви історію вашої школи? Учні нашої школи з впевненістю скажуть: «Так». Музей історії нашої ЗОШ №1 це – не просто музей історії школи. Це музей Дитинства, Шкільної Юності, музей Спогадів про найщасливіші шкільні роки, музей Зустрічі різних поколінь учнів, яким пощастило навчатися саме в ЗОШ №1.

Музей нашої школи під керівництвом Гасюк Лілії Вікторівни крокує в ногу з життям, відчуває ритм часу, відгукується на все нове, намагається зберігати актуальність і творчий підхід до справи. Саме тому наш музей став переможцем обласного туру Всеукраїнського конкурсу екскурсоводів музеїв навчальних закладів «Край, в якому я живу». А 20-23 березня 2017 року саме мені, Сокальській Олі, учениці 7-Б класу, пощастило презентувати роботу нашого музею на Всеукраїнському рівні у м. Києві. Конкурс був організований Педагогічним музеєм України спільно з Українським державним центром туризму і краєзнавства учнівської молоді. З вітальним словом до гостей звернувся директор Педагогічного музею Олександр Міхно, представники МОН України, музеїв м. Києва та центру туризму і краєзнавства.

      

Цікаве спілкування з такими ж юними екскурсоводами з усіх областей України, захоплюючі екскурсії столицею, змістовні розповіді-презентації музеїв – назавжди залишаться в моїй пам’яті. Діти з різних куточків України доторкнулися серцем і душею до історії. А це не тільки цікаво, а й повчально, адже недарма кажуть: «Учорашній день – вчитель сьогоднішнього».

Ліліє Вікторівно! Я люблю нашу школу, я люблю Вас. Дякую, за те, що я стала екскурсоводом нашого музею!

Сокальська Ольга, учениця 7-Б класу Шепетівської

ЗОШ І-ІІІ ст. №1 ім. М. Островського