Гурткова робота, Новини

Марафон пам’яті

Час плине, а пам’ять залишається. Історія будь-якого народу містить періоди і дати, які є вирішальними та доленосними в його житті. 20 лютого для багатьох українців став пам’ятним днем. В цей день згадують подвиг учасників Революції Гідності, вшановують пам’ять Героїв Небесної Сотні, які віддали своє життя, захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободу людини, європейське майбутнє України.

   

На знак глибокої вдячності відвазі, силі духу всім тим, хто загинув під час подій на Майдані в лютому 2014 року, серед яких і наш турист-побратим Микола Дзявульський, вихованці гуртка «Джура» Хмельницького обласного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді, що у м. Полонному (керівник гуртка Цішевський О.Б.) взяли участь у пішому тридцяти кілометровому марафоні, присвяченому пам’яті Героїв Небесної Сотні, який відбувся 20 лютого 2018 року.

Участь у такому марафоні вихованці гуртка беруть вже третій рік поспіль. Почався марафон з панахиди у Святотроїцькій церкві Київського патріархату за загиблими Героями Небесної Сотні та воїнами, які віддали своє життя на Сході нашої держави. Наступною зупинкою колони був пам’ятник Героями Небесної Сотні, де діти вшанували пам’ять загиблих на майдані хвилиною мовчання та поклали квіти до пам’ятника.

Учасники марафону відвідали куточок пам’яті Героїв Небесної Сотні в Новоселицькій ЗОШ, а також взяли участь у заході, присвяченому трагічним подіям на майдані 18-20 лютого 2014 року.

   

В селі В. Березна учасники марафону зустрілися з очевидцями трагічних подій на майдані, один з яких був важко поранений. Вони розповіли дітям про ті трагічні дні.

Пам’ятаймо, що спомини про загиблих Героїв Небесної Сотні та їхній подвиг ми маємо берегти, адже саме пам’ять об’єднує людей у боротьбі за перемогу і мир.

СЛАВА УКРАЇНІ!       ГЕРОЯМ СЛАВА! 

Олександр Цішевський,

керівник гуртка ХОЦТКУМ