Військово-патріотичне виховання, Новини

Мужність, шляхетність, відвага…

Відбувся ІІІ (Всеукраїнський) етап дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» (Джура) – «Джура 2015: Гетьманська Україна». З 13 по 24 серпня на територіях Чернігівської, Сумської та Полтавської областей під гаслом «Мужність, шляхетність, відвага» 26 роїв зі всіх куточків України змагались в різних вправах як із фізичної, так і з інтелектуальної підготовки. Учасники гри власним прикладом показали, як умови козацького життя надихають юних українців до формування національно свідомої, духовно багатої особистості з активною життєвою та громадянською позицією.
Від Хмельниччини у ІІІ етапі гри взяв участь рій «Несамовиті орли» з Шепетівського навчально-виховного комплексу №3 – переможець обласного етапу гри «Сокіл» (Джура).
Програма ІІІ етапу гри була насиченою, дуже цікавою і складалася з декількох комплексів: інтелектуально-мистецького «Козацькі забави», фізкультурно-спортивного «Козацький гарт», туристсько-спортивного «Козацькими стежками», військово-прикладного «Козацька звитяга» та медично-рятувального «Козацька безпека».
Крім цієї програми, учасники заходу мали можливість зустрітися з воїнами-захисниками нашої країни, ознайомитися з історичними пам’ятками, пам’ятниками архітектури і мистецтва, побувати в найкращих музеях Чернігівської, Сумської та Полтавської областей, прийняти участь у святкуванні Дня державного прапора України та Дня Незалежності України. Все це справило незабутнє враження на дітей. Вони отримали неоцінений досвід  козацького гарту, дружнього спілкування, кращого пізнання історичної спадщини своєї країни.
Гарний результат показали наші вихованці у рейтингу участі роїв під час ІІІ Всеукраїнського етапу дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» (Джура) – «Джура 2015: Гетьманська Україна». «Несамовиті орли» з Хмельниччини посіли високе 4 місце, а у тактичній грі на місцевості з елементами топографії та орієнтування – «Теренова гра» – наш рій був найкращим.