Військово-патріотичне виховання, Новини, Туристсько-краєзнавча робота

Нарада з керівниками гуртків краєзнавчого напрямку та козацько-лицарського виховання «Джура»

5 лютого 2016 року на базі Хмельницького обласного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді відбулась нарада з керівниками гуртків краєзнавчого напрямку та козацько-лицарського виховання «Джура» Центру.

В ході наради було обговорено питання вдосконалення національно-патріотичного виховання в Хмельницькому обласному центрі туризму і краєзнавства учнівської молоді та заходи щодо реалізації Концепції національно-патріотичного виховання дітей та молоді, розглянуто останні нормативні документи, присвячені національно-патріотичному вихованню підростаючого покоління.

Також обговорювались питання ведення документації керівника гуртка, порядку проведення занять гуртка, виконання навчальних планів та програм, підготовки
матеріалів для участі у конкурсі рукописів, участі гуртківців ОЦТКУМ в краєзнавчих акціях, експедиціях. Було зроблено аналіз результативності участі керівників гуртків та гуртківців в обласних та Всеукраїнських конкурсах. Звіти про роботу гуртків, презентовані педагогами центру, сприяли обміну досвідом роботи.

Наприкінці наради педагогам було оголошено про проведення краєзнавчого турніру для гуртківців Хмельницького обласного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді, який проводиться з метою національно-патріотичного підростаючого покоління, популяризації історико-культурної спадщини рідного краю, привернення уваги учнівської молоді до вивчення історії, культури, природи, звичаїв та традицій своєї малої Батьківщини. Захід відбудеться в історико-культурному заповіднику «Самчики» 26 лютого 2016 року.