Військово-патріотичне виховання, Методична робота, Новини, Туристсько-краєзнавча робота

Нарада з відповідальними за краєзнавчу, музейну роботу та національно-патріотичне виховання

         30 січня 2020 року у приміщенні Хмельницького обласного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді відбулася нарада з спеціалістами структурних підрозділів з питань освіти районних державних адміністрацій та органів місцевого самоврядування, відповідальними за краєзнавчу, музейну роботу та національно-патріотичне виховання на тему: «Впровадження системи національно-патріотичного виховання, туристсько-краєзнавчої та музейної роботи серед учнівської та студентської молоді».

         Про проведення Всеукраїнських краєзнавчих експедицій та акцій «Моя Батьківщина – Україна», «Українська революція: 100 років надії і боротьби» розповіла завідувачка відділу екскурсійної, краєзнавчої та гурткової роботи Оксана КОНДРАТЕНКО.

   

         Методист Микола МОЗОЛЮК підвів підсумки обласного етапу Всеукраїнського конкурсу екскурсоводів «Край, в якому я живу», який завершився тиждень тому, розповів про завдання щодо реекспозиції шкільних музеїв відповідно до сучасних вимог.

         Про Всеукраїнський конкурс рукописів в категорії «Навчальна література» з туристсько-краєзнавчого та військово-патріотичного напрямів позашкільної освіти, основні вимоги конкурсу та про методичний фонд ОЦТКУМ розповіла Інна КІРЕТОВА, завідувачка інформаційно-методичного відділу.

   

         Щодо запровадження в закладах освіти системи національно-патріотичного виховання «Джура» та проведення у 2019/2020 н.р. фінальних етапів гри «Джура» та інших заходів НПВ виступила Олександра ПУКАС, методист інформаційно-методичного відділу. Учасникам наради було роздано «Збірник нормативних документів щодо організації та проведення Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»)».

         Нарада завершилася круглим столом, на якому учасники виробили і текст звернення до Головного штабу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») і підписали його.