Гурткова робота, Екскурсійно-оздоровча робота, Новини, Туристсько-спортивна робота

Навчально-тренувальний збір гуртківців ХОЦТКУМ

У такий непростий час, керівникам гуртків Хмельницького обласного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді вдалось зібрати вихованців гуртків «Спортивний туризм» та «Спортивне орієнтування» і провести з ними на природі навчально-тренувальний збір як підсумок роботи за навчальний рік. Розпочали навчальну практику з організації біваку – встановлення намету та приготування їжі в природних умовах. Впродовж декількох днів поспіль орієнтувалися на місцевості за картою, згадали основні правила безпеки у лісі.

  

 На скельному рельєфі відточували техніку спуску по вертикальних перилах, вчились організовувати страховку та лазити по скелях. А ще наводили етапи з техніки подолання природних перешкод: крутопохилу переправу вгору, спуск з неї, навісну переправу через річку тощо.

  

  

Відвідування лісу, можливість в черговий раз випробувати свої сили та знання, отримані протягом навчального року, стали чудовою мотивацією для дітей, щоби і надалі займатися спортивним туризмом і орієнтуванням, а також продовжувати жити та розвиватися в нашій Україні.

Альона НЕСПЛЯК, керівник гуртків ХОЦТКУМ