Військово-патріотичне виховання, Гурткова робота, Новини

Небесна Сотня. На сторожі гідності

Різноманітні заходи, приурочені до відзначення Дня Героїв Небесної Сотні були організовані для гуртківців Хмельницького обласного центру труизму і краєзнавства учнівської молоді. У навчальних закладах проведено тематичні заходи, бесіди про масові акції громадського протесту в Україні, що розпочались у листопаді 2013 року, організовано Вахту пам’яті Небесної сотні, зустрічі з учасниками подій на Майдані, перегляди фільмів «Майдан», «Зима у вогні», тематичні виставки літератури та відвідано виставку фотографій у м.Хмельницькому з фондів музею-студії фотомистецтва до Дня Героїв Небесної Сотні «Майдан. Героїчний поступ українського народу» Олександра Тимошенка (м.Київ).

 

    

 

Не стали виключенням і вихованці гуртка козацько-лицарського виховання «Джура» Хмельницького обласного центру туризму і краєзнавства, що діє на базі Жуківського НВК Славутського району (керівник Шинкарук Л.В.). 18 лютого 2016 року вони взяли участь у районному мітингу-реквіємі пам’яті загиблих героїв на Майдані під час Революції Гідності та виступили із композицією «Пам’яті Героїв…», що відбувся в с.Ногачівка біля пам’ятника Герою Небесної Сотні Чаплинському Володимиру Володимировичу. Відзначення другої річниці подій на Майдані пройшло під гаслом «Небесна Сотня.  На сторожі гідності».  Присутні вшанували пам’ять загиблих на Майдані хвилиною мовчання.
Також із числа гуртківців під час мітингу була виставлена почесна варта біля пам’ятника. Після мітингу відбулася урочиста церемонія покладання квітів до підніжжя пам’ятника.
Учасники мітингу вшанували пам’ять та поклали  квіти до могили загиблого учасника АТО Ознамця Володимира Володимировича, уроженця с. Ногачівка.