Національно-патріотичне виховання, Підготовка кадрів

Обласна Школа виховників джур

З 09 по 11 грудня 2022 року проведений обласний семінар-тренінг

«Школа виховників джур» Хмельницької області

 

Ініціатором проведення «Школи виховників джур» для вчителів і керівників гуртків області став Департамент освіти, науки, молоді та спорту Хмельницької облдержадміністрації, безпосереднім організатором – Хмельницький обласний центр туризму та краєзнавства учнівської молоді, співорганізатором виступив Хмельницький полк «Бойового Братерства України».

   

Семінар відбувся у селі Головчинці на території рекреаційного центру «Берег Надії» Хмельницької міської ради. Протягом 3 днів учасники з усієї Хмельниччини вивчали теоретичні та методичні засади щодо організації та проведення Гри «Джура», вчилися практичним речам, які зможуть застосувати у роботі з дітьми, дискутували на різні теми національно-патріотичного виховання та форм проведення різних етапів Гри, здобули знання із надання першої домедичної допомоги, основ тактичної та стройової підготовки, основ інформаційної безпеки. Проведено практичні заняття з командотворення, знайомства, лідерства тощо, які так необхідні для формування роїв.

   

   

На підсумковому засіданні перед учасниками школи виховників виступив генерал-майор Збройних Сил України Володимир КУРДЮК (м. Київ), який є співзасновником «Бойового Братерства України», співавтором проєкту Комплексної програми з національно-патріотичного виховання для дітей дошкільного віку, учнівської молоді та студентів. Він висловив готовність до подальшої підтримки педагогів, відповідальних за виховання національної ідентичності підростаючого покоління.

Учасники семінару-тренінгу отримали Сертифікати Хмельницького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, які будуть враховані як підвищення кваліфікації під час атестації.