Новини, Туристсько-краєзнавча робота

Обласний етап фотовиставки до Дня Соборності України: «Україна – це ми!»

Завершився обласний етап фотовиставки до Дня Соборності України: «Україна – це ми!» Фотовиставка проводилась з метою формування в учнівської молоді почуття національної гідності та активної життєвої позиції, популяризації вивчення історії рідного краю, пошуку та розкриття нових юних талантів,створення позитивного іміджу громадян-патріотів в засобах масової інформації та в мережі Інтернет, підвищення ролі фотомистецтва у виховному процесі.

Для участі в обласному етапі фотовиставки надійшло 95 фотографій з 26 територіальних громад області. Фотографії містили зображення за тематикою «Україна – це ми!» До кожної фотографії додавалося привітання з Днем Соборності України іншим учасникам фотовиставки. Хочеться відмітити активну цьогорічну участь учнів закладів професійно-технічної освіти: з 14 закладів надійшло 32 фотографії.

Журі конкурсу визначило переможців та лауреатів. Переможцями стали:

  • УЧНІВСЬКИЙ КОЛЕКТИВ Війтовецької Загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Війтовецької селищної ради::

 

  • ФЕДИНА Юлія Ігорівна, учениця Кременчуківського ліцею Красилівського району::

 

  • САВІЦЬКИЙ Артем Віталійович, учень Деражнянського ліцею №1 імені П. Стрілецького::

 

  • ПРИСЯЖНЮК Катерина Іванівна, учениця Старобейзимської загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Ленковецької сільської ради Шепетівського району::

 

  • ПІДГОРОДЕЦЬКА Анастасія Володимирівна, вихованка гуртка Деражнянського Будинку творчості дітей та юнацтва:

 

Ще 11 авторів світлин стали лауреатами Фотовиставки.

Переможці та лауреати фотовиставки (автори та їх керівники) будуть нагороджені грамотами Хмельницького обласного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді.

Світлини, автори яких стали переможцями обласного етапу, візьмуть участь у Всеукраїнській фотовиставці. З фотороботами переможців та лауреатів можна ознайомитися на сторінці ХОЦТКУМ в соціальній мережі фейсбук https://www.facebook.com/KHOTSTKUM/posts/2596531343980853

 Олександра Пукас, методист ХОЦТКУМ, голова журі.