Новини, Підготовка кадрів

Обласний семінар з розвитку музейної справи в навчальних закладах.

Cемінар з розвитку музейної справи в навчально-виховних закладах області пройшов 29-ого квітня  в  Хмельницькому обласному центрі туризму і краєзнавства учнівської молоді. У семінарі взяли участь спеціалісти управлінь, відділів освіти міських рад, райдержадміністрацій, які відповідають за діяльність музеїв при навчальних закладах.
На семінарі виступили директор Хмельницького обласного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді Шенькарук С.М., член обласної ради організації ветеранів України Гордова А.М., виконуюча обов’язки заступника директора з навчально-виховної роботи центру Бондарук І.В., завідуюча відділу краєзнавчої, гурткової та екскурсійної роботи Кондратенко О.В., методист відділу Малиновський В.П., методист відділу освіти, молоді та спорту Чемеровецької райдержадміністрації Колодій В.В.
На семінарі обговорювались питання пошуково-краєзнавчої роботи, як основного напрямку навчально-виховної роботи у сфері функціонування музеїв, націленої на відзначення 70-ої річниці визволення України від фашистських загарбників та 70-ої річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні.
Методисти обговорили заходи щодо участі учнівської та студентської молоді області у Всеукраїнських акціях «Пам’ятати. Відродити. Зберегти» та «А ми тую славу збережемо», умови проведення конференції та Всеукраїнського огляду музеїв історичного профілю, присвячених 70-річчю визволення України від фашистських загарбників та 70-ій річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні, необхідність співпраці ветеранських організацій з навчальними закладами по вшануванню пам’яті загиблих та турботу про тих, хто ще живий, було схвалено подальше проведення пошуково-краєзнавчої роботи по вивченню сторінок історії, пов’язаних з подіями Великої Вітчизняної війни і поставилено завдання щодо впорядкування і оновлення експозицій музеїв відповідно до відзначення пам’ятних дат — 70-річчя визволення України від фашистських загарбників та 70-ої річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні.