Методична робота, Новини

Освітяни-позашкільники та громадські активісти навчались написанню грантів

Тренінг «Активні громадяни» від Британської Ради у галузі міжкультурного діалогу і соціального розвитку відбувся у приміщенні Хмельницької обласної ради 6 березня 2019 року. Захід був  реалізований ГО »Молодь за краще майбутнє»  спільно з Хмельницьким обласним центром туризму і краєзнавства учнівської молоді за підтримки управління молоді та спорту Хмельницької ОДА.  Тренерами були голова правління ГО «Молодь за краще майбутнє» Леся Романюк та директор хмельницького «Молодіжного центру» Владислав Гребенюк.

   

 Мета тренінгу: сприяння соціальним змінам у громаді та забезпечення розвитку діяльності комунальних установ та громадських організацій.

У тренінгу взяли участь близько 30 активістів та активісток. Більшість з них – це позашкільники – представники Хмельницького обласного центру туризму та краєзнавства учнівської молоді, Хмельницького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді, Хмельницького обласного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді, Хмельницького державного центру естетичного виховання учнівської молоді.

   

Починаючи з 2014 року Британська Рада профінансувала близько 300 українських проектів. Максимальна сума однієї грошової допомоги – 15 тисяч гривень. Найбільше представників Британської Ради цікавлять проекти у сфері інклюзії, спорту, гендерної політики та протидії насильству.

   

Тренери розповіли про всі етапи реалізації проекту: появу ідеї, пошук команди однодумців, визначення цільової аудиторії, взаємодію з медіа, пошук джерел для фінансування.  Під час навчання учасники та учасниці отримали базові знання з проектного менеджменту, основ фандрейзингу, оформлення грантових заявок.

  

Після завершення навчання учасники отримали сертифікати міжнародного зразка, а також знання для втілення власних ідей, новий досвід і можливість застосувати його для змін на краще.