Військово-патріотичне виховання, Гурткова робота, Новини

Пам’ятаймо героїв!

                             

Всі ми пам’ятаємо про трагічні події лютневих днів 2014  року в Києві, під час яких загинули патріоти української держави. «Небесна Сотня!»- це вони змінили історію, змінили нехай не усіх, але свідомість багатьох. Пам’ять про українських Героїв, які першими стали на боротьбу за демократичну державу не згасне.
Дев’ятнадцятого лютого  на майдані Відродження в місті Кам’янці — Подільському відбувся мітинг-реквієм,  під час якого вшанували тих, чиї імена увійшли до списку Небесної Сотні.
«Два роки тому у боротьбі за життя в демократичній, вільній державі своє життя віддали Герої Небесної Сотні. Сьогодні ми продовжуємо боротися за мир і єдність України. Невимовно боляче, що занадто дорогою ціною нам дається наша незалежність – гинуть кращі сини Батьківщини. Але ми вкотре доводимо, що українська нація не здасться, її діти віддаватимуть свої життя, але не стануть на коліна. І в цьому наша сила”, — зазначив очільник Кам’янця Михайло Сімашкевич.
До меморіальної дошки  Героя Небесної Сотні Дмитра Пагора, а також до пам’ятника  Героям Небесної Сотні, що на території храму Петра і Павла студенти відвезли  квіти.
Гуртківці Хмельницького обласного центру труизму і краєзнавства учнівської молоді при Кам’янець – Подільськолу ліцеї з посиленою військово – фізичною підготовкою та учасники мітингу поклали квіти і лампадки до символічного меморіалу Героям, що розташований на майдані Відродження.

 

Згодом гуртківці долучилися до акції «Подаруй українську книжку».  З нової почти було відправлено зібрані книги в селеще Новоайдар.

            В.І.Барановський, керівник гуртка козацько-лицарського виховання «Джура»