Новини

26.01.16Новини

Педагоги Хмельниччини стали переможцями ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу рукописів

 

Всеукраїнський конкурс рукописів навчальної літератури для позашкільних навчальних закладів системи освіти вперше стартував у 2015 році. Про

ведення І-го (обласного) етапу Конкурсу у категорії «Навчальна література з туристсько-краєзнавчого та військово-патріотичного напрямів позашкільної освіти» забезпечив Департамент освіти і науки Хмельницької облдержадміністрації, а організував і провів Хмельницький обласний центр туризму і краєзнавства учнівської молоді.

За вимогами організаторів – у 2015 році на Конкурс приймалися рукописи за напрямом «Методичні матеріали для роботи гуртків (творчих об’єднань)» для краєзнавчих, спортивно-туристських, військово-патріотичних гуртків (творчих об’єднань).

Від Хмельниччини на ІІ-ий (Всеукраїнський) етап Конкурсу були надіслані рукописи, визнані обласною експертною комісією кращими
 у І етапі. Це методичний посібник для керівників гуртків військово-патріотичного напряму позашкільних навчальних закладів «Козацька абетка. Козацьку грамоту вивчаємо – розум здобуваємо» (автор Бродюк Людмила Іванівна, вихователь дошкільного навчального закладу ясла-садок № 2 «Подоляночка» Славутської міської ради), «Методичний посібник для керівників гуртків краєзнавчого профілю. Розробка занять з використанням активних методів навчання» (автор Рибщун Олена Анатоліївна, керівник гуртка «Історики-краєзнавці» Кам’янець-Подільської Станції юних туристів) та методичний посібник для керівників гуртків туристсько-краєзнавчого напряму позашкільних навчальних закладів «Топографічна підготовка в позашкіллі і не тільки» (автор Матус Олена Олександрівна, директор краєзнавчого центру відділу освіти виконавчого  комітету  Нетішинської міської ради). 

За підсумками ІІ-го етапу ці посібники були оцінені високими балами, і їх автори стали переможцями Всеукраїнського конкурсу навчальної літератури для позашкільних навчальних закладів у 2015 році (наказ Міністерства освіти і науки України від 22.12. 2015 № 1335).

Вітаємо педагогів Хмельниччини з перемогою у Всеукраїнському Конкурсі рукописів 2015 року! Бажаємо творчих успіхів, плідної праці і ще кращих здобутків.

 

І. Кіретова,

завідувач інформаційно-методичного відділу ХОЦТКУМ