Гурткова робота, Новини

Перспективи розвитку туризму очима юних дослідників Хмельниччини

22 листопада 2016 року в м. Хмельницькому відбулась ІV обласна учнівська науково-практична конференція «Перспективи розвитку сучасної науки: погляд юних науковців Хмельниччини».

Робота обласної учнівської науково-практичної конференції проходила у п’яти секціях: «Теоретичні та практичні засади використання інформаційно-телекомунікаційних технологій», «Наукові пошуки ІІІ-го тисячоліття в контексті філософсько-соціологічного погляду», «Тенденції та перспективи розвитку туризму (на прикладі Хмельницької області)», «Фізико-технічні проблеми енергозберігаючих технологій та шляхи їх вирішення: регіональний вимір», «Сучасні тенденції у розвитку світової та національної економіки».

Учасниками заходу стали понад 100 старшокласників області.

У секції «Тенденції та перспективи розвитку туризму» юні науковці осмислювали шляхи поліпшення перспектив розвитку туризму на території рідного краю, пропонували шляхи розв’язання цієї актуальної проблеми. У секції взяв участь вихованець гуртка «Туристське багатоборство» Хмельницького обласного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді Костянтин Соколов (науковий керівник, керівник гуртка Слівіна А.О.). В своєму дослідженні «Інноваційні види туризму на Славутчині: реалії та перспективи» він намагався довести, що Славутчина має всі необхідні ресурси та потенційні можливості для розвитку таких сучасних видів туризму як екологічний туризм та агротуризм.

Модератори заходу відмітили високий творчий рівень підготовки та захисту К.Соколова та відзначили участь нашого гуртківця в конференції дипломом «За кращий виступ».

  

А.Слівіна