Змагання, Новини, Туристсько-спортивна робота

Підсумки Чемпіонату «Листопад-2017″

Традиційний Чемпіонат області серед працівників закладів освіти з пішохідного туризму «Листопад-2017″ відбувся цього року у лісовому масиві поблизу села Сушки Красилівського району.

У змаганнях взяли участь 17 команд з районів, об’єднаних територіальних громад та міст області.

В програмі Чемпіонату були дві спортивні дистанції – «Командна смуга перешкод», «Крос-похід» та конкурсна програма, в яку увійшли конкурси: в’язання туристських вузлів, розпалювання туристського багаття, спортивне орієнтування та конкурс вимпелів.

   

На дистанції «Командна смуга перешкод» найкраще виступили команди міста Хмельницького (І місце), Судилківської сільської ради (ІІ місце), міста Славути (ІІІ місце).

На дистанції 4-го класу «Крос-похід» найспритнішою була команди з міста Хмельницького (І місце). Хороші результати показали команди міста Кам’янця-Подільського (ІІ місце) та Судилківської сільської ради (ІІІ місце).

В загальному заліку чемпіоном області серед працівників закладів освіти стала команда міста Хмельницького, другу сходинку посів колектив з Судилківської сільської ради, третю – з міста Кам’янця-Подільського.

   

На урочистому закритті Чемпіонату переможці і призери були нагороджені грамотами Департаменту освіти і науки Хмельницької обласної державної адміністрації, обласної організації профспілки працівників освіти і науки, обласного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді, медалями, Кубками та цінними призами від обласної профспілки вчителів.

   

ПРОТОКОЛИ ЧЕМПІОНАТУ:

Смуга перешкод, крос-похід, загальний

Конкурсна програма

Спортивне орієнтування (особистий)