Новини, Туристсько-краєзнавча робота

Підсумки експедиції «Історія міст і сіл України»

17-18 березня 2014 року відбулось суддівство по оцінюванню нарисів-описів населених пунктів та туристсько-екскурсійних маршрутів ІІ (обласного) туру Всеукраїнської історико-краєзнавчої експедицї «Історія міст і сіл України».
На обласний тур конкурсу надійшло 65 нарисів-описів населених пунктів із 23 районів і міст та 25 туристсько-екскурсійних маршрутів із навчальних закладів області.
Роботи, подані на конкурс, свідчать про використання учасниками різних форм та засобів туристсько-краєзнавчої роботи, володіння практичними навичками краєзнавчих досліджень. Зібрані змістовні та цікаві матеріали, які можуть бути використані на заняттях з історії, географії, біології, а також при проведенні тематичних екскурсій.
Слід відзначити продуктивну роботу таких районів як Деражнянський, Кам’янець-Подільський, Теофіпольський, Хмельницький, Чемеровецький, Білогірський, Волочиський, Красилівський та міст Хмельницький, Кам’янець-Подільський, Славута.
Враховуючи важливість питання активізації краєзнавчо-дослідницької роботи, журі відзначає змістовну роботу міських центрів туризму і краєзнавства учнівської молоді, станцій юних туристів, районних закладів освіти щодо виконання завдань експедиції, формування в учнів умінь та навичок різних видів краєзнавчих досліджень, вивчення природного різноманіття рідного краю, історичної та культурної спадщини українського народу, виховання патріотичного духу.
За підсумками роботи журі, автори кращих робіт нагороджені грамотами та дипломами Хмельницького ОЦТКУМ.

( з протоколами )