Дистанційна робота, Змагання, Новини, Туристсько-спортивна робота

Підсумки конкурсу «Кращий знавець знаків спортивних карт»

З 13 по 17 квітня 2020 року Хмельницьким обласним центром туризму і краєзнавства учнівської молоді було вперше дистанційно проведено відкритий конкурс «Кращий знавець знаків спортивних карт», який проводився з використанням ресурсу «Kahoot!».

Учасники, які зареєструвалися для участі у конкурсі, кожного дня отримували на свої електронні скриньки посилання на тести за розділами: «Гідрографія і болота», «Штучні об’єкти», «Скелі та камені», «Рослинність», «Форми рельєфу». П’ять днів тривала запекла боротьба, у якій взяло участь 49 юних орієнтувальників з різних куточків Хмельниччини, з міст Києва та Тернополя. Підсумком конкурсу стало фінальне тестування, яке проводилося на ресурсі «Всеосвіта».

Конкурс проводився у двох вікових категоріях: старшій (2002-2005 р.н.) та молодшій (2006 р.н. і молодші).

Переможцями у конкурсі «Кращий знавець знаків спортивних карт» у старшій віковій категорії стали: Олександр ПАНЧУК (вихованець гуртка «Спортивне орієнтування», який працює на базі Радісненської ЗОШ І-ІІІ ст. Красилівського району), Віталій СТЕПАНЧУК та Тімур МЕЛЬНИК – вихованці гуртка «Спортивний туризм» Полонської СЮТур «Обрій».

У молодшій віковій категорії кращі результати – у Андрія ДОРОФЕЄВА, вихованця гуртка «Географічне краєзнавство» Дунаєвецької СЮТур, Альони ШУРАЄВОЇ, учениці Хмельницької СЗОШ №18 та Анастасії ПЯСКОРСЬКОЇ, вихованки гуртка «Спортивне орієнтування» Хмельницького ОЦТКУМ.

Фінальне тестування включало в себе 34 найскладніші запитання з попередніх тестів. Результати показали, хто попрацював над помилками, а хто ні.

Найкраще його у старшій віковій групі пройшли: Євгенія ПАЛИГА, Богдана БІЛЯК та Вероніка БЕСКИДЕВИЧ, які усі є вихованками гуртків «Спортивне орієнтування» Хмельницького ОЦТКУМ.

 У молодшій віковій групі переможцями стали: Альона ШУРАЄВА, Ангеліна ЯЦЕНТЮК, вихованка гуртка «Географічне краєзнавство» Дунаєвецької СЮТур та Максим ОКСЕНЮК, вихованець гуртка «Пішохідний туризм» Хмельницького ОЦТКУМ.

Переможці будуть нагороджені грамотами Хмельницького обласного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді.

Бажаємо успіхів в майбутніх стартах на дистанціях спортивного орієнтування!

 

Олександра ПУКАС, організаторка конкурсу