Змагання, Туристсько-спортивна робота

Підсумки Кубку області з пішохідного туризму

26-28 травня 2023 року в лісовому масиві біля Рекреаційного центру «Берег Надії» села Головчинці Меджибізької ТГ проведено Кубок області з пішохідного туризму в рамках Чемпіонату області зі спортивного туризму серед юнаків.

У змаганнях взяли участь 9 команд з Кам’янець-Подільської, Летичівської, Нетішинської, Полонської, Славутської та Хмельницької територіальних громад.

На урочистому відкритті учасників Кубку привітав директор Хмельницького обласного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді Анатолій РИБАЧОК, він подякував командам та їх тренерам за особистий вагомий внесок у розвиток спортивного туризму серед учнівської молоді на Хмельниччині.

За програмою у Кубку змагалися команди старшої та молодшої вікових груп на дистанціях ІІІ та ІІ класів «Смуга перешкод (командна)» та «Смуга перешкод – зв’язки» відповідно.

Результати команд у молодшій віковій групі.

На дистанції «Смуга перешкод (командна)» перемогла команда Славутської ТГ (тренер Юлія Новза), 2 місце – у команди СТК «Едельвейс» Хмельницького міського центру туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді (ХМЦТКЕУМ) (тренер Владислава Бойко), 3 результат показала команда ТРК «Штурм» м. Хмельницького (тренер Вероніка Ляшкова).

У командному заліку на дистанції «Смуга перешкод – зв’язки» лідери перших двох місць зберегли свої позиції, а на 3 місце вийшла команда «Обрій» Полонської ТГ (тренер Назар Романюк).

Командний залік на цій дистанції складався з суми трьох кращих результатів чоловічих та змішаних зв’язок.

Серед чоловічих зв’язок: 1 місце – у Владислава Самолиги та Матвія Марценюка, 2 місце – у Владислава Кучера та Макара Закоулова (обидві зв’язки з команди «Обрій» Полонської ТГ).

Серед змішаних зв’язок не було рівних юним туристам-спортсменам зі Славутської ТГ. Перші три місця за ними: 1 місце – Олена Семенюк, Ілля Нагорнюк, 2 – Анна Семенюк і Каріна Білик, 3 – Владислав Кукурудза та Ірина Нагорнюк. Отже, у командному заліку 1 місце за командою Славутської ТГ, 2 – за СТК «Едельвейс», 3 – за командою «Обрій».

У загальному заліку Кубку серед команд молодшої вікової групи перемогла команда Славутської ТГ, друге місце посіла команда СТК «Едельвейс» ХМЦТКЕУМ, третє місце – у команди ТРК «Штурм» м. Хмельницького.

Результати команд у старшій віковій групі.

На дистанції «Смуга перешкод (командна)» найкращий результат показала команда СТК «Едельвейс» (тренер Володимир Гула), другий результат у команди «Обрій» Полонської ТГ (тренер Назар Романюк), третіми фінішувала команда з м. Кам’янця-Подільського (тренер Андрій Лісовський).

На дистанції «Смуга перешкод – зв’язки» у цій віковій групі серед чоловічих зв’язок 1 місце у Олександра Солтика та Богдана Куценка з команди Нетішинської ТГ, 2 – у Владислава Мотрія і Нікіти Бойка з команди м. Кам’янця-Подільського, третє місце – у Артема Кушко та Владислава Лоюка з команди Летичівської ТГ. Серед змішаних зв’язок всі призові місця у спортсменів з команди СТК «Едельвейс»: 1 місце – Кіра Кравчук і Колеснік Юлія, 2 – Напорчук Іван і Гуриненко Марія, 3 – Зозуля Софія і Мельник Назар.

У загальному заліку Кубку серед команд старшої вікової групи перемогла команда СТК «Едельвейс» ХМЦТКЕУМ, друге місце посіла команда «Обрій» Полонської ТГ, третє місце – команда м. Кам’янця-Подільського.

Команди-переможці нагороджені грамотами та дипломами Департаменту освіти та науки Хмельницької облдержадміністрації, Хмельницького обласного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді, кубками, переможці – цінними подарунками. Учасники команд – грамотами та медалями.

Дякуємо ЗСУ за можливість проведення змагань!