Без рубрики

Підсумки Кубку області зі спортивного орієнтування серед учніської молоді

02 червня у лісовому масиві поблизу  села Стуфчинці Хмельницького району Хмельницької області відбувся завершальний ІІІ етап Кубку області зі спортивного орієнтування серед учнівської молоді.

Організацію проведення змагань здійснено Хмельницьким обласним центром туризмом і краєзнавства учнівської молоді за керівництвом Департаменту освіти і науки Хмельницької обласної державної адміністрації.

Цього року Кубок проводився у три етапи, перший етап відбувся у лісопарку м. Волочиська, другий у лісовому масиві с. Сушки Красилівського району, третій – у лісовому масиві с. Стуфчинці Хмельницького району. Всього за три етапи Кубку у змаганнях взяли участь 392 учасника у складі 15 команд з Хмельницького, Красилівського районів, міст Старокостянтинова, Хмельницького,Славути, Нетішина, Городоцької міської ради, Полонської, Судилківської, Волочиської, Красилівської, Старосинявської, Чемировецької, Берездівської ОТГ та Хмельницького обласного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді.

Особисто-командні змагання проводилися у трьох вікових категоріях, окремо серед хлопців та дівчат. За результатами дистанцій учасники-призери у своїх групах на кожній дистанції були нагороджені грамотами ОЦТКУМ.

   

У загальному заліку за підсумками двох кращих командних результатів з етапів Кубку ІІІ місце зайняла команда міста Славути (тренер Романюк Р.В.), ІІ місце – команда міста Хмельницького (тренер Краюшин О.О.), І місце і Кубок завоювала збірна команда Хмельницького ОЦТКУМ (тренер Кучер О.В.).

За час проведення Кубку учасники отримали неоціненний досвід, покращили свої вміння та навички зі спортивного орієнтування. Десятки дітей виконали нормативи для отримання юнацьких та дорослих спортивних розрядів, зробивши ще один крок вперед у своїх спортивних досягненнях.

Протоколи особистих результатів ІІІ етапу Кубку області зі спортивного орієнтування серед учнівської молоді.

Протоколи командного заліку Кубку області зі спортивного орієнтування серед учнівської молоді