Новини

18.02.19Новини

Підсумки обласного етапу МАН

16 лютого завершився ІІ етап  Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів- членів Малої академії наук України, в якому взяли участь четверо вихованців Хмельницького обласного центру туризму та краєзнавства учнівської молоді. Свої дослідження юні науковці представили за чотирма напрямками: історичне краєзнавство, географія та ландшафтознавство, мікро- та макроекономіка та соціологія.

Конкурс показав високий рівень підготовки юних дослідників, які продемонстрували наступні результати:

Савкова Олена – ІІ місце в секції «Соціологія» з науковим дослідженням «Вплив соціальної реклами на формування громадської думки»,

Качур Валентин – ІІІ місце в секції «Географія та ландшафтознавство» з роботою «П’ятинний сектор економіки: історія та перспективи розвитку».

Перше місце в секції «історичне краєзнавство» виборов Колесник Андрій з науковою роботою «Перлина династії Гедиміновичів: Подільське князівство у ІІ пол. XIV ст.».

Конкурс став яскравим свідченням того, що наша обдарована молодь готова до нових досягнень  та перемог.

Найщиріші вітання призерам обласного етапу конкурсу, їх батькам та науковим керівникам Ващуку Д.П. та Юхимович О.А. Нових творчих звитяг юним дослідникам! Перемоги Андрію Колеснику на фінальному етапі конкурсу!