Військово-патріотичне виховання, Новини

Підсумки обласного конкурсу «Разом з усім народом – молодь на захисті України»

9 листопада відбувся фінал обласного конкурсу військово-патріотичного спрямування серед учнівської та студентської молоді Хмельниччини «Разом з усім народом – молодь на захисті України», який проводився управлінням культури, національностей, релігій та туризму Хмельницької облдержадміністрації та правліннями обласних творчих спілок і громадських організацій.

У Конкурсі активну участь взяли керівники гуртків Хмельницького обласного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді разом із своїми вихованцями. У номінації «Гурткова робота» високу оцінку отримав досвід роботи Барановського Володимира Івановича, який є керівником гуртків козацько-лицарського виховання «Джура», «Клуб юних миротворців» Хмельницького обласного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді, і успішно запроваджує систему національно-патріотичного виховання учнівської молоді в області.

Про основи роботи гуртка «Джура» із демонструванням елементів бойового гопака виступили керівник гуртка Дрозда Андрій Вікторович зі своїми вихованцями.

Про дослідницько-пошукову експедицію своїх гуртківців розповіла керівник гуртка «Історичне краєзнавство» Долінська Сніжана Сергіївна. Юні історики-краєзнавці досліджували історію активістів ОУН-УПА на Поділлі.

   

Презентували роботу свого гуртка і вихованці гуртка «Юні українознавці» (керівник Малиновська Надія Володимирівна).

Учасники Конкурсу – керівники гуртків Хмельницького обласного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді – були нагороджені грамотами оргкомітету за успіхи в національно-патріотичному вихованні підростаючого покоління на героїчних подвигах захисників Вітчизни на Сході України та в роки Другої світової війни.