Дистанційна робота, Новини, Туристсько-краєзнавча робота

Підсумки обласного онлайн-конкурсу з краєзнавства, присвяченого 30-річчю Незалежності України

12-13 травня відбувся обласний онлайн-конкурс з краєзнавства, присвячений 30-річчю Незалежності України, який проводився з метою формування патріотизму в підростаючого покоління, популяризації подій та досягнень 30-річної історії Незалежної України, привернення уваги до історико-культурної спадщини, історії та природи рідного краю.

Учасникам конкурсу були запропоновані 4 вікторини: «Квест», «Географічне краєзнавство», «Історичне краєзнавство» та «Україна: 30 років Незалежності». Вікторини проводилися на платформах Всеосвіта та LearningApps.

У конкурсі взяли участь 375 учнів з різних регіонів Хмельниччини. Кращі краєзнавці визначалися у двох вікових групах: середній (здобувачі освіти 5-7 класів) та старшій (здобувачі освіти 8-10 класів). 

   

Зважаючи на активність і досить високі результати у підсумку проходження завдань вікторин, організатори конкурсу вирішили відзначити більшу кількість юних краєзнавців. У середній віковій групі переможцями та призерами стали 21 учасник (ті, хто набрали понад 370 балів у сумі з 400 максимальних), у старшій віковій групі відповідно – 20 учасників (ті хто набрав понад 355 балів у сумі).

За відгуками юних краєзнавців конкурс вдався і викликав інтерес до краєзнавства та заохочення до покращення знань про свій рідний край. Хочеться процитувати деякі відгуки.

Пироговський Андрій, учень 8 класу

Нічого так сильно не об’єднує народ, як знання історії своєї країни. Я дуже вдячний організаторам конкурсу, за те, що об’єднали нас. Не важливо, хто на першому місці, а хто на останніх позиціях, важливо те, що ми стали ближчі й дізналися багато чого нового або просто перевірили свої знання.

Зубик Міша, учень 9 класу

Мені дуже сподобався конкурс. Було цікаво, пізнавально і водночас хвилюючи, тому що потрібно вкластися у час. Сподіваюся, що організатори нагородять не лише переможців, але й учасників конкурсу сертифікатами (можна на електрону скриньку кожному учаснику надіслати). Це буде для всіх мотивацією для участі в подібних конкурсах. Дуже хочеться, щоб Ви ще такий конкурс провели до 25 річниці прийняття нашого Основного закону — Конституції України.

Бойчук Андрій, учень 10 класу

Було цікаво та пізнавально. Цікавий квест, в міру складні завдання, цікава вікторина. Час проведений пізнавально та з користю. Чудова можливість поновити знання з Історії та Географії. Почастіше такі конкурси. Надіюсь, що кожен отримає якусь грамоту, адже воно також мотивує учнів до навчання. Було весело.

   

Качуринець Юля, учениця 6 класу

Дякую за цікавий і пізнавальний конкурс! Мені дуже сподобалися завдання! Було приємно пригадати мальовничі і визначні історичні місця нашого краю, дізнатися щось нове.

Вавруш Назар, учень 6 класу

Дуже вдячний за квести, тести і завдання. Було дуже цікаво, пізнавально. Також були і труднощі, але якщо знати елементарні речі по темах, то можна з легкістю виконати усі завдання. Навіть я дізнався багато нового.

Кузьмінська Софія, учениця 5 класу

Мені дуже сподобалося. Я відкрила багато нового. Покращила свої знання. Тести цікаві, а також дуже захоплюючі. Дякую за таку прекрасну нагоду покращити свої знання.

   

Зважаючи на інтерес з боку юних краєзнавців та прохання проводити подібні конкурси, колектив Хмельницького ОЦТКУМ буде і надалі працювати у цьому напрямку.

Переможці та призери конкурсу будуть нагороджені грамотами Хмельницького обласного центру туризму та краєзнавства учнівської молоді.

 Сніжана Долінська, завідувач відділом краєзнавчої, екскурсійної та гурткової роботи

Протокол середня група

Протокол старша група