Дистанційна робота, Змагання, Новини, Туристсько-спортивна робота

Проведено обласний оnline-конкурс з туризму

З метою підведення підсумків освітньої діяльності позашкільних закладів освіти області у 2019/2020 навчальному році, Хмельницький обласний центр туризму і краєзнавства учнівської молоді продовжує проводити у дистанційній формі конкурси і турніри з різних напрямків туристсько-краєзнавчої роботи, використовуючи сучасні освітні технології і ресурси.

Для виявлення кращих знавців теорії туристсько-спортивної підготовки з 21 по 23 травня було проведено черговий обласний оnline-конкурс з туризму.

   

Учасникам, яких зареєструвалося понад 120, було запропоновано шість тестових вікторин на платформах «Kahoot!» (за темами: «Пішохідний туризм», «Туристський побут») та «Всеосвіта» (за темами: «Орієнтування на місцевості», «Туристські вузли», «Спортивний туризм», «Домедична допомога»).

Конкурс тривав три дні для двох вікових групах: молодшій (здобувачі освіти 5-8 класів) та старшій (здобувачі освіти 9-11 класів).

   

За умовами Конкурсу переможці та призери визначалися у кожній віковій групі за найбільшою кількістю вірних відповідей і за найкоротший час та за найкращою сумою балів, набраних у 4-х з шести запропонованих тестових вікторин Конкурсу.

Кращими знавцями з туристсько-спортивної підготовки в обласному онлайн-конкурсі стали:

у старшій віковій групі:

І місце – Аліна КАСАПЧУК, вихованка гуртка «Екологічне краєзнавство» Кам’янець-Подільського ПНВО, учениця 10 класу Кам’янець-Подільського НВК №3;

ІІ місце – Діана ШЕМЧУК, вихованка гуртка козацько-лицарського виховання «Джура» Хмельницького ОЦТКУМ, учениця 10 класу Чепелівської ЗОШ  І-ІІІ ст. Красилівської ОТГ;

ІІІ місце – Олександр ПАНЧУК, вихованець ВПК «Житниця Поділля» Красилівського району (керівники: Б.В. Андрійчук, В.В. Лобов), учень 10 класу Хмельницького ліцею ІІ-ІІІ ст. Хмельницької обласної ради.

 у молодшій віковій групі:

І місце – Вікторія ШЕМЧУК, вихованка гуртка «Туризм» БТДЮ Красилівської МР, учениця 5 класу Чепелівської ЗОШ І-ІІІ ст. Красилівської ОТГ;

ІІ місце – Ярослав ТІХОНОВ, вихованець гуртка «Туризм» БТДЮ Красилівської МР, учень 7 класу Чепелівської ЗОШ  І-ІІІ ст. Красилівської ОТГ;

ІІІ місце – Євген ПАТРИКА, здобувач освіти 6 класу Подільського ліцею Староушицької селищної ради Кам’янець-Подільського району.

Переможці та призери нагороджуються грамотами, а лауреати – дипломами Хмельницького обласного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді.

   

У підсумку в трьох обласних онлайн-турнірах, організованих Хмельницьким обласним центром туризму і краєзнавства учнівської молоді, взяли участь до 500 вихованців різних позашкільних закладів Хмельниччини.

Протокол конкурсу (старша група)

Протокол конкурсу (молодша група)