Дистанційна робота, Новини, Туристсько-краєзнавча робота

Підсумки обласного турніру юних краєзнавців

Ось і промайнув ще один краєзнавчий тиждень у Хмельницькому обласному центрі туризму та краєзнавства учнівської молоді. Цього разу свої знання перевіряли учні 8-10 класів з різних навчальних закладів нашої області.

У краєзнавчому турнірі взяли участь 157 учасників, які змагалися у чотирьох тематичних вікторинах: «Вгадай визначну пам’ятку Хмельниччини», «Історичне краєзнавство», «Відомі історичні постаті» та «Конкурс з етнографії». Вікторини проводилися на платформі «Всеосвіта».

Зважаючи на велику кількість учасників та достатньо високі підсумкові результати у проходженні вікторин, організатори конкурсу вирішили відзначити юних краєзнавців, які набрали понад 370 балів у сумі з 400 максимальних. Переможцями та призерами стали 20 учасників.

За відгуками юних краєзнавців турнір був цікавим, він активізував інтерес до краєзнавства та заохотив до покращення знань про свій рідний край.

«Щиро дякую Вам за цікаві, пізнавальні конкурси. Беру участь не перший рік, з кожним роком дізнаюся про щось нове та корисне для себе. Дякую за змістовність та актуальність, адже ми маємо знати історію свого краю» (Артьом ПЛОТІНСЬКИЙ, учень 9-А класу Шепетівської гімназії № 4)

«Конкурси були дуже цікавими і пізнавальними. Мені усе сподобалося! Дякую організаторам за таку чудову можливість проявити свої знання, дізнатися щось нове. Була дуже рада взяти в них участь!» (Віталіна ДЗЮБАК, учениця 10 класу Полонської гімназії)

«Дуже цікаві запитання! Багато чого нового дізнався! Дякую вам!» (Дмитро ГРИГОРЯК, учень 10 класу Ізяславського НВК № 2)

«Велике спасибі Вам за такі вікторини. На уроках ми розглядаємо теми рідного краю, але не так поглиблено. Завдяки Вашим тестам дізналася багато цікавого про мій край! Надіюсь на участь у наступному році!» (Аня ЮЗВЕНКО, учениця 9 класу Шепетівської ЗОШ № 1)

Переможці та призери конкурсу будуть відзначені грамотами Хмельницького обласного центру туризму та краєзнавства учнівської молоді. Решта юних краєзнавців, які пройшли всі 4 вікторини, отримають сертифікати учасників.

 Сніжана ДОЛІНСЬКА, завідувач відділом краєзнавчої, гурткової та екскурсійної роботи