Змагання, Новини, Туристсько-спортивна робота

Підсумки Першості ХОЦТКУМ зі спортивного орієнтування

10 листопада в Лісовогринівецькому лісовому масиві проводилась відкрита Першість Хмельницького обласного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді зі спортивного орієнтування. Участь в змаганнях взяло 166 спортсменів з міст Хмельницького, Староконстянтинова та Красилова; Красилівського району; Дунаєвецької, Красилівської, об’єднаних територіальних громад; Ружичнянського та Копистинського навчально-виховних комплексів, команда Національної академії Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького,а також вісім команд керівників гуртків Хмельницького ОЦТКУМ.

   
Змагання проводились на середніх дистанціях у наступних вікових групах: молодша вікова група (Ч/Ж12) –2008-2007 р.н.; середня вікова група (Ч/Ж14) – 2006-2005 р.н.; старша вікова група (Ч/Ж16) – 2004-2003 р.н.; доросла вікова група (Ч/Ж18) – 2002 р.н. та старше.

   
Майже всі учасники подолали дистанцію повністю, а також чимало юних спортсменів виконали нормативи юнацьких та дорослих спортивних розрядів.
Переможці та призери Першості нагороджені грамотами та медалями Хмельницького обласного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді.

   
Подяка суддівській колегії за організацію Першості, Viacheslav Tararin за допомогу з спорядженням, керівникам команд та структурних підрозділів з питань освіти, які сприяли участі дітей в змаганнях.

Протоколи Першості