Змагання, Новини

Підсумки відкритих змагань серед гуртківців ОЦТКУМ з пішохідного туризму в закритих приміщеннях

У спеціально обладнаному спортивному залі Стуфчинецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Хмельницького району відбулися відкриті змагання серед гуртківців Хмельницького обласного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді (ХОЦТКУМ) з пішохідного туризму в закритих приміщеннях.

Змагання серед трьох вікових груп – молодшої, середньої та старшої – проводились з метою популяризації туризму серед дітей, залучення учнів до занять спортом і туризмом, визначення кращих спортсменів з пішохідного туризму та підвищення спортивної майстерності серед гуртківців.

У змаганнях взяли участь команди гуртківців Хмельницького обласного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді, Славутського міського центру туризму і краєзнавства та Центру дитячої та юнацької творчості Хмельницького району.

Учасники кожної вікової групи долали дистанції «Особиста смуга перешкод» відповідного класу: гуртківці молодшої вікової групи – І класу, середньої і старшої – ІІІ класу. Клас дистанцій відрізнявся кількістю етапів, складністю та вимогами до техніки їх подолання.

Найчисельнішою була молодша вікова (2004-2002 р. н.) група – 12 хлопців і 11 дівчат. Серед молодших юнаків найшвидше дистанцію подолав Вадим Рубченко з міста Славути (керівник Лук’янчук О.В.), другий результат у гуртківця з команди «Азимут» Хмельницького району – Богдана Стадника (керівник Кучер О.В.), третій – у гуртківця ХОЦТКУМ з команди «Сонечко» – Михайла Тислюка (керівник Загоруйко Ю.М.). Серед дівчаток перемогу здобула Яна Лук’янчук з міста Славути (керівник Лук’янчук О.В.), 2-ге місце – у Альони Неспляк з команди ХОЦТКУМ-1 (керівник Федчишен Д.В.), 3-тє місце посіла Єлизавета Нашемпа, вихованка гуртка з команди «Сонечко».

Результати у середній віковій (2001-1999 р. н.) групі були такими: 1-ше і 3-тє місця – у гуртківців Славутського міського центру туризму і краєзнавства – Юрія Скоморохи і Максима Хіміча, 2-ге місце посів Денис Сікора з команди «Сонечко». І серед дівчат кращими були славутчанки – Анастасія Куц і Юлія Новза, які посіли 1-ше і 2-ге місця. Третій результат у Карини Шимко з команди ХОЦТКУМ-2 (керівник Кукуруза І.Ф.).

У старшій віковій (1998 р. н. і старші) групі серед хлопців-юніорів не було конкурентів Сергію Кушніру (команда «Сонечко» ХОЦТКУМ), 2-ге і 3-тє місця у представників команди ХОЦТКУМ-2 – Максима Євтодія та Олексія Цуголя. Результати у дівчат такі: 1-ше і 2-ге місця – Яни Пекни і Анастасії Горбатюк, обидві з команди ХОЦТКУМ-2, 3-тє місце посіла Олена Федчишена, представниця команди ХОЦТКУМ-1.

Переможці та призери змагань, окремо серед юнаків та дівчат кожної вікової групи, були нагороджені грамотами Хмельницького обласного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді.

 

 

Підсумковий протокол відкритих змагань серед гуртківців ОЦТКУМ з пішохідного туризму в закритих приміщеннях