Військово-патріотичне виховання, Змагання, Новини, Туристсько-спортивна робота

ПІДСУМКИ ВІЙСЬКОВО-ПАТРІОТИЧНОГО КВЕСТУ ДЛЯ СТУДЕНТСЬКОЇ МОЛОДІ

17 жовтня у Хмельницькому міському парку імені Михайла Чекмана Хмельницьким обласним центром туризму і краєзнавства учнівської молоді проведено військово-патріотичний квест для студентської молоді. У заході взяли участь 14 команд вищих навчальних закладів (І-ІV рівня акредитації) – студенти Хмельницького політехнічного коледжу Національного університету «Львівська політехніка», Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії, Хмельницького інституту соціальних технологій університету «Україна», Хмельницького університету управління і права, Хмельницького економіко-правового коледжу МАУП, Новоушицького коледжу Подільського державного аграрно-технічного університету, Хмельницького торговельно-економічного коледжу, ДНЗ «ВПУ» №11 та «ВПУ» №25 м. Хмельницького.

   

Програма Квесту складалася з 5 видів: туристсько-спортивна «Смуга перешкод», «Рятувальні роботи на водному об’єкті», «Військово-спортивна смуга», «Туризм і краєзнавство» та «Естафета зі спортивного орієнтування». У кожному виді учасникам команд потрібно було виконати завдання, показати свої уміння та навички. Серед завдань, наприклад, були такі: надання долікарської допомоги і транспортування умовно потерпілого, переправи через перешкоди способами «маятник», «метелик», «по мотузці з перилами» та «павутині», вміння в’язати туристські вузли, метання учбової гранати, навички збирання та розбирання автомату АК-74, вміння обходити на катамарані певні водні перешкоди, відповісти на тестові завдання історико-краєзнавчого та літературно-краєзнавчого напрямів тощо.

   

Результат команд у кожному виді визначався за сумою часу, витраченого на проходження виду або вирішення завдання та штрафного часу.

У підсумку найкращі результати у загальному заліку Квесту показали: команда «Вікторія» (Хмельницький політехнічний коледж), яка посіла 1 місце, 2 місце – у команди «Орієнтир» (ВПУ №25), 3 місце – у команди «Фодес» (Хмельницький політехнічний коледж).

  

Команди переможці та призери у кожному виді, а також їх учасники команд призерів у загальному заліку були нагороджені грамотами Хмельницького обласного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді.

Квест розпочинався і завершувався урочистим шикуванням учасників біля прапора з виконанням Гімну нашої держави.

 

Підсумкові протоколи квесту