Гурткова робота, Гурткова робота

Пишаємось вихованцем Хмельницького обласного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді – захисником України!

Серед багатьох моїх вихованців, які займались у гуртку «Водний туризм» Хмельницького обласного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді, особливе місце займає Дмитро ЦУКАНОВ. В період 2009-2014 років він активно відвідував заняття гуртка та тренувальні збори, пройшов водними маршрутами від I до IV категорії складності, здобував медалі у різноманітних обласних та всеукраїнських змаганнях. Проте, спортивну долю Дмитра змінив 2014 рік. Після вчиненої агресії російською федерацією проти нашої держави він пішов на контракту службу до Збройних Сил України. Отримав військову спеціальність – сапер. Здобувши відповідну підготовку, перебував у найгарячіших точках під час АТО-ООС. Враховуючи отриманий бойовий досвід, пройшов додаткове навчання у центрі підготовки саперів на базі НАТО у Латвійській республіці. Брав участь у ліквідації наслідків пожеж у Балаклії, Калинівці та Ічні. Після повномасштабного вторгнення росії у лютому 2022 року Дмитра направили на територію Донецької області. Під час виконання одного з бойових завдань його група потрапила під ворожий артобстріл. Дмитро отримав важке поранення правої ноги і наразі перебуває у Німеччині на лікуванні.

За період військової служби нагороджений медаллю І ступеня «За розмінування», медаллю «За взірцевість у військовій службі», медаллю «За заслуги перед громадою» та медаллю «За ліквідацію наслідків надзвичайних ситуацій». А у жовтні цього року за особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі старшого сержанта Дмитра Цуканова нагороджено орденом «За мужність» III ступеня (Указ Президента України від 25.10.2022 р. № 735/2022)!

   

Хочу побажати своєму вихованцю якнайшвидшого одужання та скорішої реабілітації. Також тримаємо кулаки за брата, Артура ЦУКАНОВА (який є теж моїм вихованцем), та за багатьох інших туристів Хмельниччини, які наразі боронять нашу державу від російської нечисті.

Слава Україні! Слава Збройним Силам України!

Дмитро ВАЩУК,

Керівник гуртків Хмельницького ОЦТКУМ