Новини

27.09.17Новини

ПОТРІБНА ДОПОМОГА!

ПОТРІБНА ДОПОМОГА!
У лютому 2004 року в горах Кавказу пропала туристська група, в складі якої були троє хмельничан: Геннадій Герасименко (керівник групи), Юрій Юхимчук (президент Хмельницької обласної федерації спортивного туризму) та Сергій Вознюк (студент Хмельницького університету). Всі учасники групи мали досвід гірських походів. Похід у район Приельбрусся був заявлений як тренувальний до сходження на Тянь-Шань.
Пошуки рятувальників і альпіністів з Хмельницького та Вінниці не дало результатів (https://vn.20minut.ua/Podii/vinnitskie-alpinistyi-propali-v-gorah-kavkaza-11573.html).
У вересні 2017 року під час обльоту Ельбрусу в районі Західної вершини гори рятувальниками Росії були знайдені тіла шістьох альпіністів (http://4sport.ua/news?id=28480). Серед них поки ідентифіковано двох хмельничан – Юрія Юхимчука і Геннадія Герасименка та вінничанина – Віталія Сидорчука.
Хмельницька обласна федерація спортивного туризму звертається з проханням до туристів Хмельниччини та до всіх небайдужих допомогти сім’ям зібрати кошти на повернення знайдених туристів додому.
Перерахунок можна зробити на картку Приватбанку: 5168 7426 0850 1783 (Герасименко-Сіверська Тетяна Сергіївна)