Новини

Привітання педагогам від директора Департамента освіти О. Фасолі


Шановні освітяни!

Прийміть щирі вітання з нагоди професійного свята та сердечну вдячність за самовідданість, вірність обов’язку і покликанню! Ваша місія складна і почесна – ведучи своїх вихованців дорогою пізнання світу, формувати інтелектуальне і моральне обличчя підростаючих поколінь, виховувати відповідальних, свідомих громадян — патріотів України!
Ви — надзвичайно працелюбні, творчі, самобутні, натхненні, а головне – знаючі, компетентні фахівці. Ви − захисники нашої Батьківщини від сусіда – агресора, є взірцем відданості і героїзму, якими гордяться вихованці і весь український народ. В умовах суперечливого сьогодення виконання професійних обов’язків дається непросто,та, незважаючи ні на що, свій обов’язок Ви виконуєте гідно, завжди були і залишаєтесь головним світочем у всебічному житті дитини, даруючи їй тепло свого серця, скарби своїх знань.
Низький уклін Вам, дорогі педагоги, за професіоналізм, витримку, за любов до обраної справи, самопожертву і багатство душі. Хай засіяна невтомною працею освітянська нива врожаїться новими талантами, яскравими особистостями та визначними перемогами й здобутками в житті, а слово вчителя буде завжди святим і чистим на землі. Бажаємо Вам міцного здоров’я, щирої радості, безхмарних, мирних та благословенних днів, творчої наснаги, нових педагогічних звершень заради рідного краю та незалежної України!
Зі святом Вас, дорогі освітяни!

Директор Департаменту освіти і Голова Хмельницької обласної
науки Хмельницької ОДА організації Профспілки працівників
освіти і науки України
О.І.Фасоля
А.С.Яримюк